Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném elveszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elveszíteni a szüzességem. Hogyan védekezzünk?

Figyelt kérdés

A srác nem szereti a gumit, azt mondja a kihúzós módszer eddig még mindig bevált nála. Én viszont nem szeretném ha rosszul sülne el a dolog. Van esetleg vény nélkül kapható fogamzásgátló? Ha igen, milyen árban?

Kiskorú vagyok és nem szeretnék nőgyógyászhoz menni, pláne mivel nem lenne idő rendesen elkezdeni szedni a gyógyszert mivel csak néhány napunk van, aztán munka miatt nem fogunk tudni találkozni hónapokig.


2017. okt. 22. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ehh, kiskorú vagy de munka miatt nem találkoztok. whatt?
2017. okt. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy óvszer, vagy elmész dokihoz és pár hónap múlva csináljátok.
2017. okt. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne engedd neki a kihuzos modszert. Ha nem szereti a gumit akkor kezdj tablettat szedni.

En se szeretem a gumit de mindig hasznaltuk. Miutan osszehazasodtunk utana kezdte el a felesegem a tablettakat szedni

2017. okt. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Több probléma is felmerül a kérdéseddel kapcsolatban:


1. Miét feküdnél le egy olyan hapsival, aki kockára tenné az egészséged? Remélem tisztában vagy vele, hogy az előváladékban is van spermium. Ő megkockáztatná, hogy teherbe esel? Tudod mennyire megviseli egy (fiatal) lány szervezetét egy abortusz (a lelkiekre még nem is beszéltem)? Vagy egy ilyen fickó gyerekét akarnád megszülni kiskorúként?

2. Ha mindenkivel kihúzósan szexel, akkor akár különböző nemi betegségeket is összeszedhetett! A gumi a nemi betegségek ellen is véd. Tudod még a "nagyok" is gumival csinálják a kapcsolat elején, amíg nem lesz komoly a dolog.

3. Nincs vény nélküli fogamzásgátló, mert ez nem cukorka, hogy csak úgy bekapkod! Egyébként sem ajánlom nagy hormonlöket egy fiatal szervezetnek! (Légyszi ne írja senki, hogy "a mai fogamzásgátlókban már nincs annyi hormon" etc, tudom miről beszélek).

4. Ha szexelni nagylány vagy, akkor a nőgyógyászhoz is legyél az! Vagy ezek után hogy gondoltad az életed? A szexuális élet megkezdése után nagyon is ajánlatos eljárni az évenkénti szűrésekre!


Most lehet keményen fogalmaztam, de gondold át még egyszer, hogy biztosan egy ilyen fickóval szeretnéd elveszíteni a szüzességed! Ha igen, akkor pedig használjatok gumit!! Hidd el, ő sem fog belehalni!

2017. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igazad adok!


Ha elkezdesz nemi életet élni, akárhány éves vagy el kell menni az orvoshoz évente legalább 1szer egy éves szűrésre. Tudom ez kellemetlen, főleg az első alkalom, de ez kötelező rossz, és amúgy ki lehet bírni....én pl inkább megyek nőgyógyászhoz mint vérvételre, mert attól mindig rosszul leszek :D Ha esetleg megteheted, eljárhatsz magánorvoshoz is, ott még biztosabb, hogy jól fognak bánni veled.


Fogamzásgátlót csak vényre írnak, vérvétel és alapos kikérdezés után (ha a doki ezeket nem teszi meg, akkor azonnal keress másikat, a vérvétel igenis fontos!!). Úgy tudom legalább 3 éve meg kell hogy legyen a havid, ahhoz hogy elkezdhesd szedni. Nem tudom hány éves lehetsz, ezt ezért mondtam.


Aztán....SOSE bízz abban, mikor azt mondják, hogy "majd kiveszem időben" vagy "naa csak kicsit belógatom aztán később felveszem". Ilyen nincs. Ha csinálni akarja húzza fel a latext az elején. Nem ítélkezem a barátod felett, de én tuti elgondolkodnék a dolgokon, hogyha azt mondaná nekem a hapsi, hogy nem képes ezt a kicsit dolgot megtenni, mert "neki ez eddig bevált". Hát nem érdekel. És téged se érdekeljen. Ha eddig is így csinálta egyébként simán összeszedhetett valami betegséget (attól mert nincsenek jelei még ott lehet!!) Én normálisan megbeszélném vele, hogy menjen el szűrésre, és ha ott lesz a papír a kezedben, hogy tiszta, na akkor jöhet szóba a fogamzásgátló. Remélem megbízható a srác, és nem fog félrehuncutkodni amíg nem találkoztok...aztán meg majd hozza neked haza a betegséget. Tudom hogy szereted és megbízol benne, de ezek fontos dolgok, amikre ügyelned kell (ha már a srácnak nincs ennyi esze, mert a normális fiúk alapból húznak gumit, szó nélkül). A másik pedig amitől te is félsz...attól mert nem megy el benned még teherbe eshetsz, ez kockázatos dolog, és NEM VÉDEKEZÉS. Meg mi van ha esetleg belemerültök és hirtelen elélvez, ki se tudja venni. Mert ez is előfordulhat.


Ezeket mind azért mondjuk mert így vannak, és mert könnyen csőbe lehet húzni a szerelmes naiv csajokat, de te mindig legyél okos!

Sok sikert :)

20/L

2017. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Gumi!Mindenképpen!Tudod milyen rossz volt hallgatni a barátnőmet mert a pasijával gumi nélkül csinálták és parázott eltudod hinni mit érezhetett akkor?EZT AKAROD?NEM?AKKOR VÉDEKEZZ, független attól szereti-e a gumit vagy nem.MUSZÁJ!Főleg ha kiskorú vagy én is az vagyok nem is titkolom de ha már szexelek akkor gumival!
2017. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi kedvem azon parázni hogy jajj lehetek e terhes.Vagy szedj fogamzásgátlót vagy gumiztok még egy ideig.:)

Utolsó voltam

2017. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gumit felejtsd el! Használjatok gumit! A tablettától az abbahagyásakor mindenki elhízik, és felborul a hormonháztartása! Ráadásul a ritka szexért nem szabad folyamatosan tablettát szedni, még annak sem, aki nagykorú, vagy pl. házas. De nyugodtan beérheted egy kis pettinggel. Ott is kielégülhettek, és kevés a rizikó! Persze ott is vigyázni kell nehogy anyag kerüljön a gépezetbe!
2018. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!