Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerda este vette be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerda este vette be az utolsó tabit és csütörtökön kb délután4-kor csináltuk, lehet terhes?

Figyelt kérdés

Szóval szerda este 9 körül vette be az utolsó tablettát és csütörtökön azaz tegnap csináltuk kb olyan 5 körül.

De most volt hogy először élveztem bele mert eddig félt bár nemtudom mitől...és most én félek hogy talán terhes lesz e.


2010. jún. 4. 00:18
 1/6 nielindi ***** válasza:
7 napos szünetben is véd a tabi. végig szedte a honapot, nem 3-4 nap után szexeltetek, igy nagyon kicsi az esély rá. :)
2010. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

7 napos szünetben végig véd a tabi?

Mondjuk nem mintha mensi közben akarnánk csinálni:D

Am igen már ez volt a 4. hónap hogy szedi :)

2010. jún. 4. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a barátnődnek illene tudnia, ha már egyszer gyógyszert szed, hogy hogy is működik, és ha Te belementél, hogy hormonokkal tömje magát, akkor leglább Te is utánaolvashattál volna... Ennyi idő után már nyugodtan beleélvezhetsz bármikor.
2010. jún. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedte és a szünet után rendben elkezdi a köv levéllel, akkor védve van a 7 napos szünetben is. Szóval ne aggódjatok!
2010. jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké rendben értettem:)

Köszi a válaszokat.

Én mindennek utánaszoktam olvasni de én a személyes tapasztalatokra voltam kiváncsi :)

2010. jún. 4. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Már hónapok óta bármikor beleélvezhettél volna. A fogamzásgátló az első levél befejéze után folyamatos védelmet nyújt, a 7napos szünetben is!
2010. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!