Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1. levél tablettám /Coronelle/ dec. 11-14-ig menstruáltam, 14-én kezdtem este a szedését. Minden nap bevettem. 24-25-26-a körül hasmenésem volt, de nem vettem be extra szemeket. Leeshetett a hormonszintem, 28-05-ig pecsételő, kb féltamponnyi vérzésem volt minden nap. Ekkor is szedtem, 29-04-ig duplán (reggel és este 1-1 szem) minden nap. 05-étől lenne a hét napos szünetem, még nem jelentkezett vérzés. Együttlétek 31-04-éig voltak.

2018. jan. 6. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

A körzeti nőorvost kérdezd, ez kissé bonyolulttá vált.

A ciklusod összekavarása valószínű, a terhesség - szerintem - nem.

A hasmenés csak akkor gond, ha több napaig tart, és igazi - bocs - fosás, amikor nem marad meg benned semmi. A tablettának ugyanis így nem marad ideje felszívódni. Ha csak enyhébb fokú, akkor a hormonszinted alig, vagy nem változik.

2018. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Mi honnan tudjuk szerinted?? Hasadba látunk vagy mi?? Nőgyógyász itt mindenki szerinted??! Húzz el orvoshoz vagy csinálj tesztet,ha nincs ennyi eszed!!
2018. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha össze-vissza szeded,akkor sok jóra ne számíts.

A gyógyszer szedésének első három hónapjában előfordulhat áttöréses vérzés,de ezt a betegtájékoztató is írja.Te meg fogod magad,aztán és 1 héten keresztül dupla mennyiséggel mérgezed magad..

Még jelentkezhet a megvonásos,de valószínűleg teljesen összezavarodott a ciklusod.

Ha nem tudod eldönteni,hogy mennyire volt erős a hasmenés,akkor ilyen esetben óvszert kell használni 1 hétig.

Szerintem is beszélned kellene az orvossal.

2018. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Nem feltételezem az orvosi jelenlétet itt, a betegtájékoztatót sem egyszer olvastam el. A párommal távolság miatt ebben az 5 napban lehettünk együtt, ezért volt fontos hogy ne vérezzek, és a ciklusom 20. napján váratlanul ért, ezért gondolom hogy a hasmenés miatt kárba ment 1-2 tabi- a hormonszintet visszatornázni pedig megkíséreltem. A teszttel 2 hetet még várnom kell.
2018. jan. 6. 19:57
 5/10 Xtassy ***** válasza:
Okostelefonra toltsd ra a womanlog ingyenes programot. Beirod a mensit, kiadja a tergessegi napokat, kovetkezo mensi stb stb
2018. jan. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem kaptál még elég választ,?! Jó legyen terhes vagy!! Na elhiszed??! Milyen idióták vannak...
2018. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Attól, hogy valaki idióta, még szeretheti a szabadságát.


A womanlogról hallottam már, én a clue nevűt használom. Gyanús, hogy tablettával nem kalkulál, de vezetni tudom benne.

2018. jan. 8. 08:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként megjött a megvonásos mint ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Sok és heves.
2018. jan. 8. 08:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Szereti a szabadságát...aha akkor a normális védekezéshez is legyen eszed,ne csak a dugáshoz...
2018. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor szeresd a szabadságod, csak ne parázz utána, hogy terhes leszel. A legrosszabb, amit tehetsz a testeddel, hogy tablettával tologatod összevissza a mensidet (vagyis megvonásosodat).
2018. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!