Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vehetek be fájdalomcsillapítót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek be fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés

Jangee fog.gátlót szedek. Most vagyok a 3. gyógyszermentes napon, és elvileg ma kell megjönnie. Viszont eleggé fájt tegnap a torkom ezert este vettem be egy benuront...ma reggelre még mindig fájt és nem tudom hogy vehetek e be egy aflamint. Mármint szabad ennyi gyógyszert szedni? Egyikre soncs ráírva hogy üti a másikat.

Szüneben is beteg voltam, akkor vettem be egy aflamint úgy hogy mellette szedten a gyógyszert, az teljesen megszüntette a torokfájást, most is ezèrt akarom ezt bevenni. De nem tudom mit tegyek? Szerintetek?



2018. jan. 8. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

?

Torokfájásra nem fájdalomcsillapító kell, hanem gyulaldásgátló, antibiotikusm vagy valami helyi fertőtlenítő.

Menj el az orvoshoz,majd ő ír neked valamit, ha a gyuladás megszűnik a fájdalom is meg fog.

Addig meg igyál sokat, az is enyhíti...


Aúgy hány éves vagy?

Én még nem találkozrtam olyan emberrel, aki torokfájásra a fájdalomcsillapítókat kapkodta volna..

oké,hogy aban is van gyulladásgátló,de ha annyira fáj, akkor ott már komoly gartgyulladásról van szó, amire antibiotikum való,mert az öli meg a baktériumokat, amik okozzák..

2018. jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az aflamin gyulladádgàtló
2018. jan. 8. 06:23
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kéne, hogy probléma legyen, de szerintem ha nem múlt el, akkor antibiotikum kell majd, és ahhoz doki kell.

Amúgy nem kellene, hogy probléma legyen a két gyógyszer, de nem értek hozzá.

2018. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött, szóval be mertem venni...mostmár ugysem leszünk együtt a héten, max jövőhéten addigra meg mar a 2. Szem fog.gatlonak tartok majd es olyan tavolra ugysincs hatasa remelem
2018. jan. 8. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!