Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pajzsmirigy beteg vagyok. és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajzsmirigy beteg vagyok. és szeretnék fogamzásgátlót szedni. Van valaki aki pajzsmirigy gyógyszer mellett szed fogamzásgátlót? Nincs a kettő hatással egymásra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem írnak fel fog.gátlót.
2010. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ. tapasztalatból irod , vagy csak igy gondolod?
2010. jún. 4. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
de írnka fel, csak nagyon alacsony hormontartalmút
2010. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nőgyógyászod, ő tud biztosat mondani, nem mi, látatlanban.
2010. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat 40 éves vagyok.16 éves koromban volt először ilyen tünetem.17 évesen műtöttek meg.Tavaly előtt voltam ellenörzésen, az értékeim határértéken belül vannak.2 gyerekem van.Az Orvosom azt mondta, ha a fejem tetejére állok sem ír fel.fo.gátlót.

Életemben nem szedtem soha.

2010. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha nem vagyok túl indiszkrét akkor mivel védekezel? mert nekem barátom már nagyon "beszólogat", hogy gumival kell védekeznünk:( köszönöm a válaszokat
2010. jún. 4. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a barátod egy paraszt. Mit nem ért azon, hogy beteg vagy és nem szedhetsz fogamzásgátlót? Nehogy már belehaljon, hogy gumit kell húzni a farkára...

Ha nem szedhetsz tabit, akkor a gumi a legjobb és legmegbízhatóbb védekezési módszer.

2010. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én közel 3 évig szedtem tabit, de abbahagytam..Ezt követően fél évvel derült ki h pajzsmirigy alul működésem van..Nem tudom h most felirnák e...(de sajnos azt gyanítom, h a többség nem izgatná magát és simán felírná)

Mi gumival védekezünk és minden rendben..Viszont az, hogy a barátod beszólogat az...hát..nem akarod trágár lenni..de tudnák mit mondani..

2010. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem is az , hogy konkrétan beszólogat.csak ilyenek, hogy megunta..meg , hogy ő úgy nem élvezi.köszönöm a válaszokat:)
2010. jún. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!