Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minulet tabletta elso szedesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minulet tabletta elso szedesenel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a Minulet fogamzasgatlo tablettat. Az elso akkor vettem be amikor megjott es azota folyamatosan szedem viszont (kedden jott meg,akkor kezdtem el szedni) es ra egy hetre(ma szinten kedd van) van ilyen halvany barnas folyasom. Ez mitol lehet? Lehet hogy a szervezetem igy reagal hogy elkezdtem szedni?

2018. jan. 23. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

"Egyéb lehetséges mellékhatások:

Nagyon gyakori

- az első néhány hónapban a havivérzések közti időszakban jelentkező vérzés és pecsételő vérzés (ez rendszerint megszűnik, amikor a szervezete hozzászokott a Minulet-hez)"

2018. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huu koszonom!

Pedig elolvastam a tajekoztatot:/

2018. jan. 23. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2018. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!