Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném fogamzásgátlót feliratni, mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Szülő beleegyezése kell, vagy kell róla tudnia neki is??

Menniyre árt a szervezetnek??

17 éves vagyok.


2010. máj. 7. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

orvoshoz kell menni nem kell más (nődoki)

nem árt, főleg ha újabb fajta. olyat ír fel ami kell neked (főleg ha vesz vért)

2010. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaa úgy van! Lesz vérvétel, meg rákszűrés. Egyik sem fáj. Szülői beleegyezés nem kell.

A fogamzásgátlóra pedig mindenki másképpen reagál. Nekem például semmi mellékhatása nem jött ki, pedig 2 éve szedem.

Egyébként nem egy egészséges dolog, de legalább az egyik legmegbízhatóbb, főleg a Te korodban.

2010. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet mellékhatása, ezért kell orvos. Főleg ilyen fiatalon!

A vérvizsgálat a legfontosabb, és mindenképpen gondos orvost keress.

2010. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16:18


Miért ne lenne egészséges dolog?

Én 4 éve szedem, nekem sincs bajom tőle, és ez a legbiztonságosabb módszer kedves kérdező!Alacsony hormontartalma is van, szóval nem értem, miért is lenne egészségtelen?

Anyukádnak azért mondd el :)

És ne félj a vizsgálattól.

2010. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod elmondani anyukádnak?Azért nem egy olcsó mulatság.Nem árt a szervezetednek egyáltalán, enm tudom minek kell hülyeséget írni, hogy egészségtelen?Ha bármi mellékhatása lesz azt észre fogod venni az első levélnél, akkor azonnal menj vissza az orvosodhoz!
2010. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azoknak akik azt mondják nincs semmi mellékhatása:

Szerencsések vagytok miközben szeded tünetmentes vagy és még véd is.

A lényeg majd akkor kezdődik mikor később gyerek kellene.

Puff nem tapad meg a cucc:/ hát ilyet... Aztán majd jöhetnek a lombikbébi témák. Nem tudom h megéri e ha sohase lehet gyereked ''véletlenül''

2010. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az első alkalommal vesznek majd vért, hogy jól müködike a veséd :D, de ez csak egy tűszúrás. :D

Az a legfontossabb hogy évente menj vérvételre és rákszűrésre és akkor reméljünk hogy nem lesz semmi problémád :D

2010. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még egy okoskodó :D

tapasztalatból beszélsz, meddő vagy?Vagy csak a szád nagy, mert nem emrsz szedni és ezért szapulálod azt, aki szedi?


Képzeld akárkit ismerek aki abbahagyta a fogamzásgátlót, mindnek összejött a baba!Még egy hónap se kellett hozzá vkinél, szóval ennyit anagy elméletedről :D Nézz már körül ezen az oldalon is, hány és hány nő szedte és hopp már mégis terhes v boldog anyuka, na szia!

2010. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pina.
2010. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!