Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hagyhatok abba egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hagyhatok abba egy fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Már 2 levelet beszedtem a Roxanelle fogamzásgátló rablettából, viszont amióta szedem gombás megbetegedésem van illetve állandó herpeszem ( holott ez azelőtt nem volt ) és mivel a gombámmal már orvosnál is jártam és nem múlott el illetve vannak jobb és kevésbé jobb napok ( van amikor egészségesnek érzem magam lent viszont van amikor szúr és viszket ) ezért nem tudom hogy abbahagyjam -e viszont holnap kéne szednem az újjabb levelet. El kell kezdenem azt beszedni vagy már abbahagyhatom illetve személyes tapasztalat szerit abba hagyjam-e?

2018. febr. 5. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor abbahagyhatod,talán a tájékoztató is írja.

Ha nem jön be,akkor inkább ne erőltesd,nem ér annyit.

De azt tarts szem előtt,hogy már nem vagy védett,ha holnaptól nem szeded.

2018. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos amióta szedem csakovszerrel tudtunk szeretkezni a parommal a gombas fertozesem miatt
2018. febr. 5. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy azért nem múlik el a gomba, mert szexeltek alatta...? Fertőzés alatt tilos szexelni. A barátod simán visszafertőz minden szex során.
2018. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja,értem,akkor nem lesz újdonság a gumi..:)
2018. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos miutan eszrevettem ujra a gombat termeszetesen nem szexeltunk utana kezeltem magam majd gumival csinaltuk csak erzesre se volt olyan mint elotte viszont van amikor teljesen egeszsegesen erzem magam majd vannak napok amikor meg olyan mintha gombas lennek de vegig hasznalunk gumit.
2018. febr. 5. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Orvosnál voltál? Lehet nem is gomba, hanem bakteriális fertőzés. Gumival sem ajánlott a kezelés alatt szexelni.

Nem hiszem, hogy a fogamzásgátlótól lenne.

2018. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos aki érzékeny rá, annak ki fogja hozni a fogamzásgátló.

Viszont azt tudni kell, hogy ha ilyen fertőzésed van, első dolog azonnal az orvos, aki csináljon hüvelykenet tenyésztést. Abból kiderül, hogy milyen kórokozó van és milyen számban, akkor kaphatsz te is és a párod is célzott kezelést. Ha pedig rendbe jöttél, letelt a kezelés, akkor pedig hüvelyflóra helyreállítást kell csinálni. Onnantól fogva, hogy tünetet érzel, azonnal orvos, és tilos a nemi élet minden formája, ugyanis az ilyen fertőzés orális úton is terjed. Érdemes multivitamin készítményt is szedni. Ha ezek megvannak, akkor elvileg nem szabadna visszajönnie a fertőzésnek. Valószínűleg nálatok ezek a dolog nem teljesültek. Szóval ezzel mindenképpen érdemes próbálkozni, ha ennek ellenére is visszajön, akkor viszont ahogy letelt a levél, hagyd abba a tabletta szedését.

2018. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!