Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most mit jelent? Vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Vajon terhes lehetek? 19/L

Figyelt kérdés

Szerdan szedtem be az utolso szemet a levélen. Most fordul elo masodszorra hogy nem jon meg a megvonasos verzesem.. vasarnap kellett volna azota se semmi.. 2honappal ezelott ugyanez volt. Aztan 1 honapja szinte nem tudtam rakosgatni a tamponokat annyira vereztem.. most meg ujra semmi.. Mitol lehetne?

Ma hajnalba fel 4 fele felkeltem mert nagyon rosszul lettem. Kifutottam es nagyon sokat hanytam. 2 ora elteltevel ugyszinten.. fel ora mulva megint.. de rengeteg.. sugarba is jott.. lazas is vagyok kegyetlen rosszul vagyok.. vajon a hanyasok meg az egyeb attol lehet hogy terhes vagyok? Tudom ti nem tudjatok megmondani.. de valami tippetek azert van? (Tesztre gondoltam csak most nincs penzem) kerlek segitsetek.. nagyon fontos lenne..


2018. febr. 6. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már hánynál a terhesség miatt,akkor már lenne más tünete is.

A láz és hányás betegségre utal.

Vissza kellene menned az orvoshoz,mert valószínűleg nem jó a tabletta hormontartalma neked.

Tesztet már tudsz venni 400Ft-ért.

2018. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom. Hol lehet venni 400forintert?
2018. febr. 6. 11:36
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Spar, DM, Rossman.
2018. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!