Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Kellhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Kellhet esemény utáni?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, menszeszem után 4 nappal feküdtünk le a barátommal. Kicsit fáj a hasam, szorul azóta, mintha még 1x meg akarna jönni. Elmenjek orvoshoz? Biztonság kedvéért vegyek tablettát?

2018. jan. 17. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzásgátló tablettát szedsz, nem is vehetsz be esemény utánit.

Miért lennél terhes? Ha rendesen szeded a bogyót, nem hagytad ki, nem szedtél mellette más gyógyszert, ami csökkenti a hatását, akkor miért aggódsz? Ha esemény utánit akarsz bevenni, akkor gondolom néhány napja történt maximum az eset. Azt ugye tudod, hogy két nap alatt nem lesznek terhességi tüneteid?

2018. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen még a 72 órában vagyok. Szedem a tablettát, csak megijedtem, mert ilyen még nem volt. Akkor nem is lehet esemeny utánit kerni? Köszönöm a gyors választ
2018. jan. 17. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérnél sem adna a doki esemény utánit.

Rendesen szeded a tablettát,szóval nem vagy terhes.

2018. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és nincs menzesz tabletta szedése alatt.

Megvonásos vérzésed van,amit a gyógyszer "okoz".

Vagy most kezdted szedni?

2018. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
En eskuszom nem ertem ezeket...Amikor irja xy is,hogy "baratnom tabit szed ,lehet terhes? nem mentem el benne.." WTF???? Ha valaki tabit szed,az azert szedi,mert elmehet benne a parja....tudom nem ez volt a kerdes,de na...nem hiszem el,hogy ennyire felvilagosulatlanok a mai tinik.
2018. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!