Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer. Esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer. Esemény utáni tablettával tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy elszaladt az óvszer és sajnos egyikunk sem vette észre, csak miután befejeztük. A napokban kéne megjönnie 15-e körül. Azonnal írattam gyógyszert, az escapelle nevezetűt kaptam, kb 2 óra telt el a baleset és aközött hogy bevettem. Mivel ez az első ilyen eset, nagyon félek, hogy bármi történhet. Valakinek van tapasztalata ezzel a gyógyszerrel? Milyen hatása lesz a gyógyszernek, előbb meg fog jönni?

2018. febr. 12. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazabol barmi lehet, mert nagyon bekavar a hormonhaztartasnak, lo adagnyi hormon van benne. Van akinek semmi problemat nem okoz, van akinek meg 1 evre is osszekavarja a menzeszet. Ezt igy nem lehet megnondani, ha idoben bevetted, akkor nagyon kicsi az eselye a terhessegnek, de csinalj egy tesztet a biztonsag kedveert, ha kesik. Ha negativ, akkor csak bekavart a tabi
2018. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ovszer melyik részén és mennyire szakadt ki a gumi? Kifolyt belole a sperma?
2018. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen. És kifolyt.
2018. febr. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!