Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyiket tartjátok a legjobbna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tartjátok a legjobbnak a tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval a kérdésem a következő lenne.Tapasztalataitok alapján melyik óvszer a legjobb rako,lifestyles vagy a durex?Gondolok itt arra,hogy árba,biztonságba,kényelembe melyik mibe jobb.Pl melyiknek jobb a sikosítottja,a bordázottja,vagy a vékonyja?Kérlek írjátok le a tapasztalatokat is.Előre is köszönöm aki normálisan válaszol.

Sziasztok.


2010. jún. 7. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
durex extra vékony. egyszerüen ez jött be, ez volt a legjobb és a leghosszabb legvadabb kefélések alatt sem szakadt ki, ellenben a masculannal...
2010. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
általánosságban a durex a legjobb szerintem,de a lifestyles ultra thinje verhetetlen. Durex extrái közül a pleasuremax tingling nekem nagyon bejövős. Rakot nem próbáltam még,de árban mindenképpen az a nyerő.
2010. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindegyik jó ha megfelelően van használva. Nekem nem az a fontos, hogy milyen hanem az, hogy védjen illetve a páromat védje. Egyéb okok miatt most nem tudunk bevállalni egy babát így ez a legjobb megoldás. Az ár sem olyan fontos nálunk. Ez csak egy vélemény a sok közül.30/N.
2010. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lifestyles a jó!Még sosem volt gondunk vele,de viszont a durex már kiszakadt,pedig megfelelően használtuk!!!
2010. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne az árat nézd, mert minél olcsóbb, annál gagyibb. A durex a legjobb, nekünk az elite jön be. :)

A bordázottak sztem annak hatnak csak, akik egyébként nem éreznek semmit. :) Szóval élvezet szempontjából kb. semmit sem érnek.

2010. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a Durex Select (ízesített, színes) az nagyon büdös, és szorította a páromat, a Durex Elite túl volt síkosítva, csak úgy csúszkált bennem a párom, és ez is szűk volt neki. Végülis nekünk a Lifestyles jött be, Original is jó, az ultra thin is kényelmes volt neki, de a Lifestyles SKYN verhetetlen. Az ultra vékonynál is vékonyabb, és a párom szerint ennél kényelmesebb gumit még sosem viselt. Mivel 100% latexmentes, kicsit drágább a többinél (kb 800 ft) de megérte.

Nőként én nem nagyon érzem a különbséget gumik között, úgyhogy ezek főleg a barátom tapasztalatai. Mondjuk már fél éve tabizok, úgyhogy nálunk már nem téma.

2010. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok durex elit vagy extra safe.Én eddig durex arouser-t használtam és nem volt vele gond,csak kicsit száraznak találom.
2010. jún. 7. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj - én nem találom cikinek - de szoktam classic síkosítót használni, természetesen durex - mindenképpen fokozza az élményt és ez a gondod is megszűnik - meg csökkenti az óvszer kiszakadásának esélyét.


20100608 19:27

Durexből melyik szakadt ki? az ultra thin az eléggé vékony azt tudom elképzelni - a classicról nemtudnám elképzelni ugyanezt értelmes használat mellett

22F

2010. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem eddig csak a durex-szel volt dolgom, de bevált, több féle is. Volt a Durex love, semmi gond vele, és még olcsó is :) Az Extra safe-el az a gond, h hihetelen vastag és a srác/férfinek kicsit olyan mintha a latexet dugná és nem téged. Az elitet nem próbáltam még, de az lesz a következö.. :)
2010. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Durex Love, mindig. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. A SKYN-t is próbáltuk, de barátom nem tapasztalt különbséget.
2010. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!