Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett antibiot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett antibiotikum?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete beteg vagyok, nagyon fáj a torkom. Voltam orvosnál,kaptam antibiotikumot, de nem kezdtem el szedni mert üti a fogamzásgátlót. Tudom hülye vagyok és egyre rosszabbul is vagyok.

Ma is úgy keltem fel hogy semmi javulás úgyhogy bevettem az antibiotikumot. Viszont ma este kell bevennem az új levélről az első szem fogamzásgátlót is. Sajnos az útmutatóban nem találtam erről semmit. Nyilván ilyen betegen nem lennék együtt a barátommal csak kíváncsi vagyok így hogyan véd. Múlt hét hétfőn voltunk együtt utoljára.

Köszönöm ha valaki tud segíteni!!


2018. febr. 14. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Látsz itt orvost?
2018. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
De, de ..benne van a leírásban. :) Szedjed, mert csak enyhíti a hatását, viszont húzzatok gumit.
2018. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem orvosi szakvéleményre vagyok kíváncsi hanem saját tapasztalatra. Ha orvosra van szükségem majd felhívom. Nem tudom hogy tisztában vagy-e vele de ez az oldal arra való hogy kérdést tegyünk fel. Ha neked nem tetszik,nem kell feljönni ide és bunkó módon ilyeneket válaszolgatni. Én sem barmolom szét senki kérdését. De örülöm hogy az ügyeletes vitatkozó is megérkezett.


Olyan írjon akinek esetleg van saját tapasztalata ezzel kapcsolatban! Vagy tud nekem segíteni egy két mondattal. Nem tudom ebben mi olyan nehéz.

2018. febr. 14. 11:57
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak szólt a kommentem.


Második válaszoló köszi! Elolvastam a leírást de nem találtam benne hogy meddig kéne kiegészítő védekezést használni. Bár a fejem is majd szét robban. Borzasztóan érzem magam..Lehet figyelmetlenül olvastam.

2018. febr. 14. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy hó mindenképp ajánlott, de nőgyógyászom azt mondta, ha nagyon biztosra akarunk menni,a következő levélnél is, különösen abban az esetben, ha a két gyógyszert egyszerre kezdjük.

Igaza van, egyébként.

Üdv, egy diplomás ápoló :)

2018. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2018. febr. 14. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta antibiotikumot kaptál?
2018. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ospamoxot.
2018. febr. 14. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!