Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát kellett bevennem, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma este 6 órakor kiszakadt az óvszer, nem vettük észre sajnos, es a párom belém élvezett. Utána elmentem pisilni és kimostam magam amennyire tudtam. Majd rá 2 órára 8kor vettem be az Escapelle nevű tablettát.

Lányok, akiknek be kellett ilyet vennetek, használt? Nagyon meg vagyok ijedve, de ettől többet nem tudtam tenni sajnos!:/

21/L


2018. febr. 16. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nem hiszem el, mi ez a pisilés-kimostam magam mánia?! A pisilésnek semmi köze a hüvelyedhez; mire te odajutsz hogy kimosod magad, az az egy sperma (vagy még több is) bőven eléri a célját, onnan meg már kiimádkozni se tudod nemhogy kimosni...


Nekem használt anno a tabletta, és biztos vagyok benne hogy neked is fog, nem leszel terhes. A ciklusod melyik napján vagy?

2018. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát én sem tudom van-e értelme a pisis kimosós dolognak de úgy gondoltam ártani nem fogok vele max nem használ:)

Amúgy 4 napja múlt el a menstruációm.

2018. febr. 16. 23:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és pontosan egy hete jött meg a menstruációm.
2018. febr. 16. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Az égvilágon semmi értelme nincs, sőt azt is cáfolnám, hogy nem árt... Egyesek szerint ahogy megpróbálod kimosni magadból, még mélyebbre nyomod (de ez kb. olyan legenda lehet, mint hogy használ).


Hány napos a ciklusod?

2018. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Általában 4 vagy 5 napos, változó.
2018. febr. 16. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
biztosan 4-5nap a ciklusod? nem a menstruációd tart addig?
2018. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi félreolvastam már a nagy idegességemben. 26-29nap szokott lenni. Leggyakrabban 28 amúgy. De mikor hogy.
2018. febr. 16. 23:21
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj nem lesz semmi baj, nem leszel terhes, és valószínűleg 1 alkalommal túl nagy kárt nem teszel magadban, de azért legközelebb óvatosan, vigyázz magadra. Lehet a ciklusod rendje kicsit felborul néhány hónapra, de maximum ennyi baj lehet.
2018. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok lesz, köszi a nyugtatást, kicsit jobban érzem magam!!:)
2018. febr. 16. 23:51
 10/10 anonim ***** válasza:

szia, nekem is kellett már esemény utáni tabi(azt hiszem pont ez a márka), én is nagyon paráztam tőle akkor...pláne, hogy pont 15.napom volt ami simán lehetett épp peteérés...

Annyi történt h másnap sokkal fáradékonyabb voltam mint amúgy meg ha jól emlékszem ingerlékenyebb is. De ennyi volt az egész és nem vagyok anyuka :D

Szóval no para nem lesz gond ;)

2018. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!