Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lesznek terhesek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesznek terhesek?

Figyelt kérdés
En azokat az embereket nem ertem akik "veletlenul" esnek teherbe.. Olyan nincs is hogy veletlen nem vedekezik valaki szerintem.. Siman csak felelotlensegbol lesz a gyerek. Aztan 1-2 honapra ra mikor eszre veszi hogy terhes csodalkozik hogy miert tortent?! Most valaki vagy tervezi a terhesseget es probalkoznak vagy valaki nem akar gyereket es akkor mindig vedekezik. Veletlen teherbe eses nem letezik.?!

2018. febr. 17. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Gondolkodás, felelősség hiánya. Ennyi. Sajnos.
2018. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt is ezren írják, hogy a védekezés az, hogy kiveszi időben. A gumit is csak a végén húzzák fel, de előtte még tologatja 10 percig.

A tabletta szedés első hónapjában, hasmenés, hányás, antibiotikum kúra esetén kiegészítő védekezés (gumi) kell.

És persze azokról se feledkezzünk el, akik nem védekeznek, csak kimossák, forró vízbe ülnek, azt hiszik, hogy szűz lány nem eshet teherbe, meg hogy lovagló pózban kifolyik.

2018. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Volt egy ismerősöm, aki teherbe esett gumi használat mellett, mert nem 100%-os, ebből lett egy lánya, aztán fogamzás gátlót szedett rendesen.. Kisfiú.. a harmadik gyermek spirál mellett fogant meg. Eltávolították a spirált a terhesség miatt, a baba egészségesen született. Már több baba nem lesz, mert elköttette magát. Hát így lehet ,, véletlen,, teherbe esni. Igaz nem tartottam a gyertyát az àgyuk mellett, de nem úgy ismerem, mint aki ilyet kitalàlna
2018. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

3#

Te tényleg elhiszed, hogy 3 gyerek fogant véletlenül?

Ilyen nincs. Vagy nem tudják használni rendesen, vagy csak a férje tudta nélkül esett teherbe.


Én is rögtön terhes leszek, ha csak egy használt kotonnal megdobnak. De amikor védekezünk, nem csúszik be véletlenül. Ezért nem tudok hinni az ilyen sztorikban.

2018. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl velem most az van hogy minden egyes együttlét alkalmával védekezek, de múltkor teljesen elszakadt a gumi, elment bennem a párom. Vettem be esemény utánit, remélem nem leszek terhes. Ez szerintem nem felelőtlenség, ez inkább lenne a véletlen vagy méginkább balszerencse.
2018. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4es!A hurkot nem használjuk, az orvos behelyezi, az ott van.Bár csekély a teherbeesés esélye mégis megtörténik.

A gyógyszer és óvszer más kérdés.

Vannak egyedi esetek de én is úgy gondolom, hogy védekezés mellett teherbe esni csak nagyon elvétve lehet.

2018. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ismerősöm spiráll mellett esett teherbe

Elment a kötelező méhnyakrák szűrésre és akkor közölte be a doki hogy 7 hetes terhes megnèzte Uh-n már volt szívhang. A spirált meg eltávolították.

Egészséges kislánya született.

Hát így lehet véletlenűl

2018. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es ha ugy vedekezek hogy gumi/spiral/tabletta es pluszba megszakitas is tehat sperma nem jon belem csak elovaladek akkor mennyi az eselye? Ugy mar veletlenul sem lehet sztem..
2018. febr. 17. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:

A spirál mellett nem ír fel a Nőgyógyász fogamzásgátó tablettát.

Max lehet óvszert pluszba használni ha akarsz. De a spirál pont azért van hogy ne keljen óvszert használnj

2018. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát mivel spirál mellett is estek már teherbe gumi és a tabi védettsége 99% de ha mégis szakad az óvszer vagy mikro sérülés van az óvszeren és ha mégis tartalmaz az előváladék életképes spermát még akkor is 1% esély hogy teherbe esel spirál mellet + ugye köztudott hogy a megszakítás Nem vèdekezés!

És mint írtam spirál mellett nem ír fel egyetlen egy doki se fogamzásgátlót

Egyenlőre 100%-os védelmet az nyújt ha NEM SZEXELSZ.

2018. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!