Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gumiba elélvezett a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gumiba elélvezett a párom aztán törlés nélkül újra be tette gumi nélkül rá 10percre de utána vett is fel gumit pár perc mulva és ugy ment el teherbe lehet esni? Tehát maradhatott rajta annyi sperma miután a gumit levette hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2018. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Most azt nem értem, hogy a gumi levétele után azonnal, vagy tíz perccel később hatolt beléd egy rövid időre? Azért nem mindegy, mert ha megszárad az ondó, a spermiumok elpusztulnak, de legalábbis úgy legyengülnek a tápanyag hiányában, hogy gyakorlatilag kizárt, hogy be tudják járni a több órás útjukat. A lottó ötösre nagyobb esélyed van, vegyél egy szelvényt, még szombat dél előtt. :)

Ne izgulj, de a fiúdnak nagyon szigorúan mondd meg, hogy legközelebb mossa meg, vagy legalább nedves törlővel alaposan törölje meg a farkát! Ha más nincs, az atlétatrikójába, vagy az inge aljába is megtörölheti, de valami legyen!

2018. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem, hogy az is fontos, hogy pisiljen, hogy kimossa a benne maradt spermiumokat, mert azok talán még életképesek.
2018. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán!
2018. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pisilt, akkor a húgycsövében is maradt sperma.
2018. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a pénisz "cső" formájú,így értelemszerűen került beléd ondó.Az előváladék is rásegített.

Ha vizelt volna elélvezés után,akkor szinte 0 esély lenne rá.

Ha van kéznél gumi,el nem tudom képzelni,hogy mi vitt rá benneteket erre a meggondolatlanságra.

2018. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van okod aggódni, igen. Legközelebb majd megmosakszik, te meg max felállitod neki
2018. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A pisilés is kevés, mert az ondóvezetékben tuti marad.


Tudod, olyan vagy, mint a rendőr, aki szinte mindig kotonnal védekezik.

Csak két esetben veszi le: ha pisil - vagy, ha dug.

2018. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdjetek el gondolkodni a név választáson

Viccet félretéve legalább egyikőtök gondolkodhatott volna

Vagy ennyire mindegy?

17 évesen nem szórakoznék ezzel ilyen bátran, pedig eléggé szeretem a szexet

Nem érezted hogy lehet ezt így nem kéne?

2018. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!