Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálást hogyan tegyem...

Maszturbálást hogyan tegyem higiénikussá?

Figyelt kérdés
Szóval alapvetően az a problémám, hogy miután elmentem, pl. egy zsepibe, akkor ami nem jött ki, a csőben maradt ondó lassan kifolydogál ameddig teljesen le nem lankadok. Na most mivel nem akarok 5 percig még pucéron feküdni ki szoktam belőle préselni, de ez lehet, hogy nem túl egészséges (fizikailag ahogy nyomom ilyen gyakran). Ha nem nyomom ki akkor pedig összeken mindent. Ti mit szoktatok csinálni hogy ez ne legyen gond?
2018. febr. 26. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanezt amit leírtál, kinyomom belőle, megtörlöm és kész.
2018. febr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Kifolyik, kifolyik
2018. febr. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is kinyomkodom, megtörlöm és legtöbbször elmegyek pisilni. A hugyozás kimossa a maradékot és a cuccos zsepitől is meg tudok szabadulni.
2018. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
A #3 as válaszoló adta a jó választ. A maszturbálás ( v. dugás ) utáni vizelés pontosan azért van, hogy kipucolja a húgycsövet a belekerült nem kívánatos anyagoktól.
2018. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor a wc-n veremki és utáni én is kinyomom szerintem nem lesz belőle semmi bajod.Nyugottan verdki aztán nyomjad vagy pisild ki
2018. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki kell belőle szívni :)
2018. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!