Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció harmadik napján szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció harmadik napján szex?

Figyelt kérdés
Párommal a menstruációm harmadik napján megszakítással szexszeltünk. Nem ment el bennem. Így mennyi az esélye a terhességnek?

2018. márc. 1. 09:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sajnos antibiotikumot is szednem kellett 2,5 héttel ezelőtt. Nagyon beteg volt. Más gyógyszereket is szednem kellett. Ez is bezavarhat a ciklusba?
2018. márc. 1. 09:10
 2/14 A kérdező kommentje:
bocsánat a fogalmazás miatt, sietnem kellett. :)
2018. márc. 1. 09:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy terhes lettél, de esély van rá.
2018. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor késik a mensid?Vagy hogy jött ide az antibiotikum kúra?
2018. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, menstruáció alatt is teherbe lehet esni, bár az esély nagyon minimális. Én inkább a fertőzésekről félnék. Egyáltalán hogy volt gusztusotok gumi nélkül szexelni vérzés közben? Az antibiotikus befolyásolja a ciklus hosszát, bár nem tudom, ennek mi köze a kérdésedhez.
2018. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért írtam, hogy antibiotikumot kell szednem, mert több helyen olvastam, hogy ez is befolyásolhatja a kérdést, illet ugye maga a betegség. Soha többé nem csinálunk ilyet. Ez az idegesség kikészít és sajnos már emiatt is késhez. Ha hétfőig nem jön meg mindenképp tesztelek.
2018. márc. 1. 17:33
 7/14 A kérdező kommentje:
késést, nem kérdést.
2018. márc. 1. 17:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor befolyásolja, ha a kérdező fogamzásgátlót szed.
2018. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem szedek fogamzásgátlót, azt elfelejtettem leírni. Arra vagy kíváncsi, hogy az antibiotikum is esetleg felboríthatta-e a ciklusom.
2018. márc. 1. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad,hogy konkrétan késik,ezért nem értettük az antibiotikumos témát,de így már érthető.

Persze,bezavarhat,meg a stressz is.

Már most is tesztelhetsz,mert már bőven eltelt 2 hét az aktus óta.

2018. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!