Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha múlt hét csütörtökön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha múlt hét csütörtökön vettem be 72órás tabit és ma reggel megjött, holott az előzőnek múlthéten volt vége az nagy baj?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, de ugy tudom hogy az ilyen tablettától megjön rövid időn belül (1-2 nap)
2008. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg kell jönnie, az a lényege a 72órás tablettának, de nem hiszem el, hogy nem olvastad a betegtájékoztatót, vagy nem emlékszel, mit mondott a nőgyógyász o.o
2008. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. alap,h elolvastam a betegtájékoztatót és annyi szerepelt benne,h hamarabb megjöhet és késhet is..de gondoltam,h ennyit..

2. a nőgyógyász ezt nem mondta..

2008. okt. 28. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
az nem igaz, hogy utána 1-2 nap múlva egyből meg kell jönnie. egy "normális" szervezetnél rendes időben fog megjönni a menstruáció, de van akinél másnap, van akinél kimarad, srb..
2008. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is vettem be már, (ugyh tapasztalatból)... felboritja a hormonháztartást hiszen ez egy lórúgásnyi hormon tulajdonképpen. a réggebbi tabiknál rosszulléttel is járt az ujak már "csak" ilyen össze vissza vérzést okoznak.... pár hónapig nyögni fogod a dolgot amig minden visszaáll a normális kerékvágásba...addig is legyen nálad mindig tampon:)
2008. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:S

persze az mindig van és köszi..:)

2008. okt. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!