Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 2 hónapja szedem a tabit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 hónapja szedem a tabit, tegnap múlt el a megvonásos vérzés, akkor lehetek terhes? Émelygésre ébredtem, és hánytam is ma reggel, tegnap este vettem be az e havi első tabit.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Émelygés, hányás nem csak a terhesség "tünete"
2010. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de már ez is eszembe jutott, így gondoltam felteszem...


Egyébként semmi bajom, mármint roszs kaját sem ettem, egészségileg semmi gond, és még sosem volt ilyen. Hányás után, mintha mi sem történt volna, tök jól voltam.


A kérdés egyébként nem ez volt.


Tehát ha megvonásos vérzés volt, állhat fenn attól függetlenül terhesség, vagy ez kizáró ok??

2010. aug. 6. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:
elvileg lehetsz terhes
2010. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki a terhesség miatt hány az általában nincs tök jól hányás után sem
2010. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát a megvonásos vérzéstől függetlenül, még lehet hogy terhes vagyok?:O Ez elég meglepő, valaki nemtudná elmagyarázni, hogy mi az oka???
2010. aug. 6. 09:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ha már 2 hónapja szeded, és "menstruáltál" is, akkor terhes lennél.. De a nőgyógyász a biztos.
2010. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Elvileg lehetsz terhes, de nagyon-nagyon kicsi rá az esély. Van olyan, hogy a nő tovább menstruál terhesen.

Szerintem inkább valami hányós vírus lehet. De ha nem vagy nyugodt, vegyél egy tesztet.

2010. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azóta nem hánytam, szerintem nem vírus, hacsak nem lehetséges, hogy már le is győzte a szervezetem:)
2010. aug. 6. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki terhesség miatt émelyeg, hány az egész nap szarul van.Ha szerencséje van csk addig amig a baba meg nem mozdul
2010. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Én reggeli hányós voltam, de utána a nap folyamán már nem volt semmi bajom.
2010. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!