Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalomra milyen biztonsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomra milyen biztonságos védekezési mòdszert használjak?

Figyelt kérdés

3 hònapja vagyok együtt a párommal.Eddig nem voltam férfival, amiről tud a párom ezért nem is erőlteti a dolgot addig amìg nem állok készen rá. Szeretném ha végre megtörténne közöttünk az első szex. Milyen biztonsagos védekezési mòdszert ajánlotok? Hiszen szeretkezni nem észnélkül kell.

Olvasgattam utána a neten és sokan mondják az òvszert csak hát dokan mondták itt a gyakorin hogy kiszakadt nekik és nem szeretnék első alkalomkor balesetett és szeretném azért tényleg élvezni nem pedig aggòdni hogy mi lesz ha... Fogamzásgátlòn is gondolkodtam de hát addig amìg nem élünk napi szinten nemi életet addig még nem kezdenék bele.

19/l


2018. márc. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlónak is számos hátránya lehet, a gumi pedig nem szakad ki, ha megfelelően használják. Maradjatok a guminál! :)
2018. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyors választ:) ment a zöld kéz
2018. márc. 10. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmesen olvassátok el az használati utasítást, és akkor nem lesz baj! Ha a barátod tapasztaltabb, akkor úgyis tudja majd a dolgát. Ráadásul a gumin lévő síkosító megkönnyíti a behatolást. :)
2018. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin mindenkinél kiszakad a gumi. De az a helyzet, hogy ha megfelelően használjatok, nem szakad ki. Én is a gumira voksolok.
2018. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) mindenkinek megy a zöld kéz
2018. márc. 10. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
És 3 hónap alatt teljesen felkészültél szűzen jeeeeeeee.
2018. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a válaszadók 90%-a csak azért írja, hogy kiszakadt a gumi, mert nem akarja bevallani, hogy cseszett védekezni. Ennyi selejtes gumi a világon nincs, mint ezen az oldalon...


10 évig használtam rendszeresen óvszert, több márkából is, soha, egyetlen egy darab sem szakadt ki. Soha. És nem évente kétszer szexeltem.

2018. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsò válaszolò neked is ment a zöld kéz!:) köszönöm a választ
2018. márc. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!