Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem fogamzásgátló, meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Vagyis nem kimaradt, mert bevettem szokásos időben este fél9kor, azonban elég beteg voltam, és este 11kor 'hasmenésem volt'(egyezer voltam a mosdoban, viszont sokat voltam ott, szóval szerintem a fogamzásgáló is kijött szerintem. Azonban féltem hogy meg lesz, meg elég rosszul voltam és nem vettem be helyette újat. Már egy éve szedek fogamzásgátlót, ez pedig a levél elejéről(2.szem) maradt ki így. Ha használunk kieg. védekezést egy hétig, utána meg már nem, akkor visszaáll a védettség?

2018. márc. 12. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hétig elég a gumi.
2018. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!