Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet bármilyen élettani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármilyen élettani hatása annak, ha több alkalommal is pár órával később vettem be a fogamzásgátlót a szokásosnál?

Figyelt kérdés
Nem terhességre gondolok!!! Attól nem félek. Arra lennek kiváncsi, hogy az egészségemre lehet-e esetleg káros hatással ez. Köszönöm a válaszokat :)

2018. márc. 17. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pár órát még sosem vettem észre, pedig már az ötödik fajtát szedem. Az utolsó szemnél tűnt fel, hogy ha sokkal (5-6 órával) később veszem be, akkor a következő vérzés kb. 3 órával később jelentkezik. Tudom, hogy elvileg nem egészséges, ezért fokozatosan szoktam egy-egy órát arrébb tolni az utolsó héten, hogy lehetőleg este jöjjön meg, mikor otthon vagyok.
2018. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Én 3-5 órával később, vagy hamarabb szoktam néha napján.

2018. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!