Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátommal sexeltünk! A vegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal sexeltünk! A vegen rám élvezett megtorolkoztem es oda lent is megtoroltem magamat ugyan azzal a torolkozovel es azzal a felevel. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 20:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem kentem bele. Csak megtöröltem oda lent is azzal a törölközővel.
2018. márc. 20. 21:25
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Én meg a 9-esnek üzenem, hogy amíg nem szárad meg az ondó(ondóváladékban nyilván, mert azzal együtt jön ki) addig életben van.
2018. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most akkor van ra esély h teherbe estem?
2018. márc. 20. 21:29
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Terhes vagy, mindjárt szülsz.
2018. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A teherbeeséshez az kell, hogy néhány száz spermium (ondósejt, hím ivarsejt) eljusson a méhkürtödbe, és ott összetalálkozzon egy érett petesejteddel, amiből egy darab, minden két mensi között kb félidőben, éppen ott sodródik lassan a méhed felé.

Az első akadály a kiszáradás a szabad levegőn, ami halálos a spermiumokra. Ugyanígy a mosdóvíz, ami lemossa a tápanyagot, ami az ondófolyadékban volt. A hüvelyed belső felülete savas, elpusztítja a spermiumokat, csak akkor van esélyük, ha a legmélyére, a méhszájadhoz kerülnek, behatolásos elélvezéskor. A méhedbe az orgazmusod segítségével tudnak jól bejutni, amikor azokat a rándulásokat érzed. Enélkül is sikerülhet, de kevésbé biztos. Azután kb fél nap alatt eljutnak a méhedet bejárva a méhkürtödig, és akkor már nyertek. Azonban a spermiumok nem úgy közlekednek, mint a gyalogos, aki megnézi az irányt, és arra veszi a lépteit, hanem mindenfelé tekergőznek, és csak nagyon kevesen, véletlenszerűen jutnak célba. Ezért van belőlük százmilliószámra, mert kell is annyi, hogy néhány száz eljusson a célig. Az anéhány száz az általa kiválasztott enzimmel addig "birizgálja" a petesejtedet, amíg az megnyílik az egyiknek, és újra bezárul. Tehát egy végezte el a megtermékenyítést, de százmillió kellett, hogy jó helyről startoljon.

2018. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
terhes vagy!
2018. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A barátomnak bele ültem az ölèbe lehetek terhes?
2018. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!