Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett rendszeresnek mondható "menzesz" jelentkezett, de most kimaradt. Valakivel történt ilyen? Vagy esetleg ötlet?

Figyelt kérdés
Zoely fogamzásgátló szedése pontosan történt (6 hónapja) eddig "menzesz" is volt mindig (nem sok, nem egyforma de volt a végére normálisnak mondható). De most kimaradt. Legutóbb második placebó tablettánál jelentkezett, de volt hogy a következő levél fehérjénél. Most a következő levél első sora végén vagyok, de semmi) Beszedtem minden tablettát, egyszer volt hogy szokott idő után 3 órával vettem be, de az orvos szerint 12 órán belül semmi gond sem lesz. De sok helyen olvastam hogy ha kimarad egy, az nem baj, de szeretnék megnyugodni.. Párommal voltam együtt, de általában nem ment el belém, nagyon ritka esetben. Terhességi tesztet nem csináltam. Előre köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 31. 23:15
 1/3 Varga Lilian ***** válasza:
Nem gyakori de előfordul az ilyesmi. Ha teljesen nyigodt akarsz lenni csinálj egy tesztet de nincs baj
2018. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 1. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt végül veled?
2023. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!