Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így védekezek, mert nincs más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így védekezek, mert nincs más választásom, titkolom a párom elől, többi lent?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Tudom hogy nem jó dolog, és egy bizonyos tekintetben átverés, de van egy párom, (37f) és ő már nem akar védekezni, gyereket szeretne. Próbáltam vele beszélni, hogy várjunk, de nem hajlik rá. Én 26 éves vagyok, befejeztem a diplomát. Szerinte felesleges várni, mert az életkörülmények sosem lesznek tökéletesek. Nekem viszont tokofóbiám van(rettegés a szüléstől, illetve nagyon félek attól is, hogy a kapcsolatunk tönkre menne egy baba születésével az ő munkabeosztása miatt is (egy munka ahol nincs hétvége, ünnepnap, plusz családi vállalkozás). Mivel sehogy sem tudok hatni rá, spermaölővel (pharmatex) védekezek de a szex után teszem fel. Így ő nem tud róla. Egy éve van így. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Nem szeretném őt elveszíteni.

2018. ápr. 7. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

pedig ha kiderül el fogod veszíteni. legyél őszinte, mond el neki, hogy te nem fogsz szülni.

ha így is veled marad oké, de ha ő ragaszkodik a gyerekhez akkor add meg az esélyt, hogy más nővel, boldog legyen, olyannak aki szül is neki

26nő

2018. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Így kezdődik egy kapcsolat széthullása, az őszinteség megszűnésével és az egymás átverésével.

Ne haragudj, ez a kifejezés a helytálló: átvered.

2018. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan beszélhetnék vele. Ha felhozom, hog várjunk, csak sértődötten vagy kiabálva tud reagálni...a félelmemre meg semmi értelmes válasz, csak hogy majd elmúlik...ez ennél bonyolultabb
2018. ápr. 7. 23:09
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Gáz, ha nincs rád tekintettel, nem is akar megérteni. Alap lenne, hogy a párom fóbiájáról is tudomást vegyek, neadjisten segítsek neki abban, hogy kezelve legyen, stb. Gáz, ha ezt kell tenned egy kapcsolaton belül és nem mered felvállalni magad. Hagyd ott!
2018. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Ekkora egy undorító utolsó szemét aljas húzást... Ő ott vár a babára,az utódjára. Keresi a lehetőséget,igazi apuka akar lenni. Talán magában keresi a hibát,el van kederedve és akkor itt jössz te meg ez az orbitális undormányos hazugságot. Megfosztod attól amit igazán akar emellett önző módon magadhoz láncolod. Azt javaslom köpj fel és állj alá... Annak a szerencsétlen férfinak talán már sosem lesz esélye családra,de neked ez mindegy. Szép dolog mondhatom...
2018. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Két oldalról.rossz, valóban, az én hazudozásom is nagyon,meg az is szr érzés,hogy nem hajlandó erről értelmesen tárgyalni, csak követelni a gyereket..nem tudom hogy jöhetnénk ki ebből
2018. ápr. 7. 23:12
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Ebből sehogy. Ő gyereket akar. S bevallhatod,már elég idős. Elvileg a férfiaknak nem úgy ketyeg a biológiai óra,de viszont nekik is van egyféle pont,amin ha átbillennek az már nem túl jó. Szerinted a férjed 50 èvesen akar majd a 8 éves gyerekéhez intézni az intelmeit a háziról?

Döntsd el,hogy akarsz e egyáltalán gyereket,és ha igen akkor mikor. De én ebben a szituban (ha nem is kezeli jól a problémát) a férjedet jobban megértem. Tellik az idő,azt a gyereket pedig még szeretné normális korúként felnevelni. Ebben pedig te hátráltatod. Inkább valld be neki mit teszel és bízd rá,hogy egy ilyen után még veled akar e maradni. Az lenne a legtisztább. Mert így ez elég gerinctelen. Meg lehet valahol érteni,de én nőként sem vetemednék ilyesmire.

2018. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy dolgot kérdezek: miért jó neked ez a kapcsolat?

Miért jó egy olyan párkapcsolatban élni, ahol sem az őszinteség, sem a kölcsönös megbecsülés és tisztelet nincs meg?

Igen, persze, tudom, mert biztos "amikor éppen egyezik a véleményetek", akkor kedves, meg aranyos, meg jól is néz ki... de gondolj már bele... Te átvered őt. Igen, akármennyire is amúgy neked adok igazat, te ettől még hazug vagy vele, ő meg önző, és kompromisszumképtelen. Komolyan kérdezem: miért jó ez neked? Nem vagy valami vénlány, hogy ne találnál mást, meg egy gyerek sem köt hozzá, hogy az ő érdekében beáldozd magad... értem én, hogy szereted, de amikor valami nem működik, bölcsebb, és hosszú távon mindkettőtöknek kifizetődőbb inkább egy fájó búcsút venni, és menni ki-ki a maga útjára, ahol mindkettőtök megtalálhatja azt az életet, amire tényleg vágyik.

2018. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Én nem értem miért bántjátok a kérdezöt. Alapbol nem értem, hogy a párod miért akad ki azon, mert nem akarsz még gyereket. Szived joga eldönteni, nem eröltethet rád semmit. Elvégre a karriered is egyengetni akarod. Igen, ezért nem jo a nagy korkülönbség, 11 év elég sok már ebben az esetben. Nekem barátnöm (23N) van együtt egy 37 éves pasival, és csodálkozok, hogy nem jött még elö a gyerek téma, de nem is tudom, hogy mi lesz ha rákérdez.
2018. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha "csak" a fóbiád az oka, mondj el neki mindent és keressetek fel szakembert, aki segíthet. Mutasd meg neki, hogy szeretnél ezen változtatni, teszel érte.

Ha nem csak ez az oka, akkor is legyél őszinte és engedd meg neki, hogy eldöntse, így is akar-e téged.

Ezt már nem húzhatod sokáig, mi lesz, ha becsúszik a baba, ezen gondolkodtál már?

2018. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!