Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti híztatok a fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti híztatok a fogamzásgátlótól? Melyiktől? Ha igen, mennyit és a szedését követően mikor tapasztaltátok először?

Figyelt kérdés
Most kezdtem egy hónapja, épp tabimentes hét van, de valahogy nagyon bekattantam erre a hízás témára. Nem híztam még(??) semennyit, súlyom ugyanannyi, mint előtte volt, de nagyon félek, hogy a rémhír igaz, s el fogok hízni. Pontosabban vissza, mert évek alatt sikerült leadnom egy nagyobb súlyfelesleget és megtartani a mostani súlyomat (51 kg) életmódváltással, és nem szeretném, ha emiatt most kárba veszne az összes erőfeszítésem...tudom, milyen érzés kövérnek lenni és rettegek tőle, hogy újra átélem! Ennyit nem ér nekem ez az egész... Mi a a véleményetek?
2018. ápr. 14. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nővérem 1,5 évig szedte. Nagyon elhízott tőle és szépen összezavarta a hormonjait is... ami miatt most nehezen megy neki a fogyás. Nem egyből hízott, fokozatosan. Így nem volt olyan feltünő, csak amikor már jobban látszott, hogy valami nem okés. Akkor hagyta abba, de én ezt tudva nem szednék sosem.
2018. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 éve szedek fogamzásgátlót (Yadine). Nem híztam tőle. Figyelj az étkezésre, és nem lesz gond.
2018. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másfél éve szedek fogamzásgátlót, egy grammot nem híztam tőle. (sajnos,mert rám férne pár kiló).

Mindenkire máshogy hat látod..

23N

2018. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Aki azt mondja,hogy tőle hízott az valószìnűleg sokat zabál mellette
2018. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Egy éve szedem. Híztam ezalatt az idő alatt, de nem a tablettától, hanem mert egy lusta szâr vagyok és érzelmi evő ¯\_(ツ)_/¯
2018. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5 dehogynem
2018. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!