Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól normális ha felszed az ember pár kilót, kerekebb lesz az arc és hasonlók?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szedek tablettát és úgy vettem észre az utóbbi hónapokban meg mások is körülöttem hogy kerekebb lett az arcom:)Meg nem sok de pár kiló feljött rám és mivel elég magas lány vagyok,180+ és vékony is alapból így nem annyira látszik rajtam de azért mégis amilyen előtte voltam:)Van aki szerint ez jól is áll nekem de azért érdekelne hogy ezek a tabletta miatt lehetnek?Meg úgy érzem hogy azóta a szexet is jobban igénylem barátommal,előtte se volt gond de azóta méginkább,ez is emiatt lehet?:)Ha érdekel valakit annak tudok mutatni képet hogy milyen voltam előtte és jelenleg:)
2018. febr. 8. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan lesz az arcod, mint egy krumpli pár év múlva.
2018. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Meg kellene próbálni másik gyógyszerre váltani. Ismerősöm 30 kg-t szedett magára fél év alatt f.gátlótól, és amíg abba nem hagyta, egy dekát nem tudott lefogyni. Miután váltott egy másikra, semmi baja nem volt, le is fogyott, pedig ugyanazt és ugyanannyit evett mint a hízása előtt és alatt.
2018. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nálam nem ilyen komoly a helyzet:)5 kilónál több nem jött rám és előtte 60 kiló alig voltam,most is csak 65 körül vagyok ami az én magasságomhoz kicsit se sok:)
2018. febr. 8. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán. MInd a ketto barátnom felszedett rohamosan pár kilot, ahogy elkezdték szedni a fogamzásgátlot. Ok is olyan 3-5 kilot kb.
2018. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!