Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee fogamzásgátlóról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el az elsőt, az lenne a kérdesem hogy mikor szexelhetek ahhoz hogy védve legyel (ne legyek terhes) és hogy ne kelljenngumit szedni

2018. ápr. 20. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató:


"Kezdje el a Missee 0,10 mg/0,02 mg filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruációs periódusa első napján). Ha a menstruáció ELSŐ NAPJÁN kezdi el a Missee 0,10 mg/0,02 mg filmtabletta szedését, akkor AZONNAL VÉDVE VAN A TERHESSÉGGEL SZEMBEN. A 2-5.NAPON is elkezdheti, de külön fogamzásgátló módszert, azaz például ÓVSZERT KELL HASZNÁLNIA a tabletta szedésének első 7 napjában."

2018. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinten nem túl jó ötlet fogamzásgátlóval védekezni, ha egy tájékoztatót sem tudsz értelmezni.
2018. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem tudom értelmezni csak sajnos volt már balesetem és nem akarok mégegyszer igy járni, inkább biztosra megyek minthogy mégegyszer átélni azt. Nem értem miért kell utálatosnak lenni ha csak biztosra szeretne menni az ember..... Ez az igazi magyar felfogás, Gratulálok Köszönöm
2018. ápr. 20. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább laikus emberek véleményére adsz, mint a fogamzásgátlóhoz kapott tájékoztatóban leírt dolgokra? Hiba...
2018. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a véleményükre vagyok kíváncsi hanem a tapasztalatokra hogy esetleg van vkinek vmi pozitív vagy negativ dolga ezzel kapcsolatban.....
2018. máj. 13. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!