Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan fogamzásgátló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fogamzásgátló, aminél nem fontos, hogy pontosan ugyanazokban az időpontokban vedd be?

Figyelt kérdés
Ma voltam először nőgyógyásznál életemben, hogy fogamzásgátló tablettát írassak magamnak, de csak az alap kérdéseket tette fel, meg beutalt vérvételre, a lehetséges tablettákról nem beszélgettünk még. Létezik olyan gyógyszer, aminél nem lényeg, hogy mindig ugyanakkor vegyük be? Eléggé össze-vissza állnak a napjaim, nem biztos, hogy mindig be tudnám ezt tartani és tudom, hogy ez rontja a hatékonyságát.
2018. ápr. 24. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nuvaring, be sem kell venni.
2018. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Tabletták közül az összesnél fontos, mert így lehet biztosítani a nap folyamán a megfelelő hormonszintet. 12 órát lehet késni következmény nélkül amúgy. Bár nem tudom mit értesz azon, hogy össze-vissza állnak a napjaid, de hidd el kb 10 másodperces folyamat lenyelni ezt a pinduri tablettát (főleg ha víz nélkül is megy)

Amúgy pedig tényleg a nuvaring az egyetlen aminél ez nem fontos, mert azzal nem kell napi szinten foglalkozni.

2018. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért a nuvaring is órához kötött, csak épp 21 napig nem kell foglalkozni vele. De mondjuk, ha felhelyezted este 10-kor, akkor este 10-kor kell eltávolítani, utána este 10-kor kell újat felhelyezni...
2018. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!