Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Altforalle fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altforalle fogamzásgátló tapasztalatok? Ennyi idő után már hat?

Figyelt kérdés

Lehetek így terhes, ha fogamzásgátlót szedek?

Altforalle fogamzásgátlót szedek 8 napja a menstruációm első napjától. Minden bap ugyan abban az időben vettem be, egy szemet se felejtettem el. Nem szedtem mellé semmi mást és nem volt se hasmenesem és nem is hánytam. Nagy mennyiségű alkoholt se fogyasztottam.

A 8. tabletta után elhagytuk az óvszert és a barátom belém is élvezett. A tájékoztató szerint az első naptól hat a gyógyszer, de egy hetet szerettem volna várni, hogy biztos legyen a dolog. Szerintetek ennyi idő után már rendesen hat? Lehetek terhes?


19/L



2018. ápr. 29. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első kérdésed is meg lett válaszolva.

Elviekben már véd,ezt írja a tájékoztató is.


Azért lett volna ajánlatos csak az első levél beszedése UTÁN elhagyni az óvszert,mert ha valami mellékhatása jelentkezik a tablettának,vagy mondjuk számodra nem elég erős a hormontartalma,akkor nem kell tartani a nem kívánt terhességtől.

1 hónap után meg már kiderült volna,hogy "bejött-e".

Több mint valószínű,hogy nem vagy terhes,de miért nem beleélvezés előtt kérdeztél rá?

2018. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első naptól véd. Mindent jól csináltál. Nem vagy terhes.
2018. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!