Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mistral fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mistral fogamzásgátlóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Felírta nekem az orvos, de egyelőre találok róla jót és rosszat is, viszont az összes vélemény elég régi.

Szóval érdekelne olyanok véleménye akik szedték vagy szedik jelenleg is.



2018. febr. 14. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt meg vele problemam. Elso perctol kezdve tokeletesen mukodik, nem is verezgettem vele soha ossze vissza. Szinte percre pontosan jon meg a verzesem mindig. Tobb, mint egy eve szedem.
2018. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is több mint egy éve szedem. Az első levelet pecsételő vérzés és mell-érzékenység kísérte végig, de azóta minden rendben működik. A megvonásos vérzés mindig előre kiszámíthatóan, pontosan jön. A mellékhatások közül többnyire jók vannak, egy-egy negatívum esetleg. Nekem jó: bőröm sokkal tisztább, csak néha napján fordul elő egy-egy pattanás (ezelőtt elég rossz volt), a hajam lassabban zsírosodik, a mellem talán egy kicsit duzzadtabb, a vérzésem mennyisége sokat csökkent, a görcsöléseim is sokkal elviselhetőbbek (ez is elég rossz volt azelőtt). Negatív: a szedése óta híztam, de ez egybefügghet azzal is, hogy akkortájt hagytam abba a versenyszerű sportot, illetve a libidóm is kisebb, de nem annyira, hogy baj legyen.
2018. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 15. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!