Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az Escapelle tabiról írok. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicole39 kérdése:

Az Escapelle tabiról írok. A bizonyos "gumidefekt" után 46 órával tudtam csak bevenni. Egyáltalán csinálnak-e ilyenkor hüvelyi ultrahangot? És kb. meddig tarthat még ez a vérzés? És leghamarabb mikor csináljak terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Egyébként a ciklusom 8. napján történt a baleset. Azonban a mensesem előtt kb. 10 nappal barnásvörös vérzés jelentkezett, ami még most is tart, már úgy 7. napja. Azt olvastam, hogy ez a barnázás másoknak 5 nap alatt lezajlott. Az az igazság, hogy nagyon félek, nem vagyok felelőtlen, volt nálam óvszer, és használtuk is, de nem írom le, milyen márka, de nem sokat ér,mint amilyen drágán árulják.

Ígyhát maradt az Escapelle az összes mellékhatásával együtt, de még mindig jobb, mint egy abortuszt átélni.


2018. máj. 10. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszer bevételét követően normális a barnázás,pecsételő vagy erősebb vérzés,nincs rá szabály,hogy mennyi és meddig tarthat.


A baleset után 2 héttel tesztelhetsz.

2018. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sajna párszor vettem be,1x csináltak UH-t összesen, akkor sem igazán értettem miért, mert amúgy mindig kaffognak, hogy időpontot kellene kérni (sürgősségi tablettára nonszensz)... Nekem is ha volt barnázásom 6-7 napig eltartott,de legalább megjött. Ilyen tabi után kb. minden normális! :)
2018. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még mindig tart a "barnázás". Ma van a ciklusom 26. napja.

Csináltam egy tesztet, és ugyan nagyon halványan, de ott látni vélem a csíkot. Holnap délelőtt rohanok a nődokihoz, hüvelyi UH-ra!!!!!!!

2018. máj. 10. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek? Ha olyan teszted van, amin csak "mintha" lenne egy csík, az orvos UH-val az égvilágon semmit nem fog látni, felesleges kör.
2018. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Escapelle után elég sokáig tartott nálam a barnázás: kb. 10 nap volt, végre abbamaradt, és a ciklusom 30. napján megjött a vérzésem. Hála az égnek! Nem rohangálok hüvelyi ultrahangra egyenlőre - és terhességi tesztek után sem.

Azonban az óvszer mellé mindenképp használni fogok valamilyen spermaölő krémet.

2018. máj. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!