Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélye van annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van annak hogy terhes lettem? 18 l

Figyelt kérdés
Hajnalban egy vagy fél kettő körül történt a dolog, védekeztünk,de kiszakadt az óvszer. Aznap fel öt körül tudtam bevenni a gyógyszert.Pont a menstruáciom harmadik napján voltam mikor ez a baleset történt. Az orvos azt mondta, hogy alapból is elég kevés rá az esély de ha biztosra akarok menni akkor felirja nekem.Escapellet kaptam.Ti mit gondoltok?

2018. máj. 1. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy orvos szavát azért el lehet hinni. :D

De ha máskor inkább a szádba élvezne a srác kevésbé izgulnál most nem?

2018. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Milyen gyógyszert vettél be? Lehet nekem nem egyértelmű, h esemény utánit vagy fogamzásgátlót?
2018. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esemény utáni tablettát vettem be az aktus után kb 15 órával.
2018. máj. 1. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Jaa az okés akkor. Az akkora hormonbomba.. tényleg nem nagy az esélye, h így is teherbe eshetsz. Viszont arra figyelj, h ezt nem lehet sűrűn eljátszani, nagyon nem egészséges.
2018. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne félj nem vagy terhes.
2018. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy elég egészségtelen.Most gondolkozom is valami kiegészítő vedekezesen az óvszer mellett...
2018. máj. 1. 09:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer mellett nem kell kiegészítő védekezésen gondolkozni, csak meg kell tanulni rendesen használni. Ha kiszakad, akkor valamit nem jól csináltatok. A terhességre semmi esély. Menstruáció alatt eleve nagyon kicsi a teherbe esés esélye, de te még egy hormonbombát is lenyeltél. Én nem vettem volna be. Hónapokra tönkreteszi a szervezetedet, ráadásul elég sok az esélye, hogy nem voltak termékeny napjaid.
2018. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hét hónapja védekezünk ovszerrel és eddig semmi probléma nem merült fel
2018. máj. 1. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!