Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég nagy stressz és feszültsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy stressz és feszültség van bennem. Mostanság gondoltam arra, hogy mivan ha nem jön meg és terhes vagyok. Lassan 1hete késik. Az előváladékról mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm óta egyszer szexeltem a barátommal akkor is óvszerrel és nem szakadt ki. Viszont volt olyan, hogy szarazan (mégnézte van e elovaladeka) betette de nem volt bennt mélyen és aztán ki is vette. Ezen kívül semmi más nem volt még se jön meg én meg majd elajulok olyan ideges vagyok.
2018. máj. 13. 07:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindig ellenőrizzük az óvszert, hogy nem szakadt e ki. És a behatolaskor még nem volt az elelvezes határán a barátom.
2018. máj. 13. 07:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak ideges vagy, az miatt késik talán fel is fáztál.

Én is múlthónapban ez miatt stresszeltem rá, késve de megjött. Én rendszerint akkor is aggódom mikor óvszerrel szeretkezünk, és akkor is mikor élvez kihúzza belőlem. (Mi mindig így szoktuk). Most is parázni fogok. Próbálj lenyugodni. 21/L

2018. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát rajta az óvszer szex alatt és mint a megszakításos módszernél kirántja ha épp elévez*.
2018. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mennyit késett neked? Nagyon stresszeltél akkor?
2018. máj. 13. 08:04
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Az előváladék nem tartalmaz spermiumokat az első orgazmus előtt, és akkor sem, ha a második előtt pisilt a fiú, mert az kimossa a maradékot.

Az előváladékkal kapcsolatban az ismeretes, hogy néha található benne spermium, lásd az előzőket. De azt nem mindenki tudja, hogy bár egy spermium is elég a teherbeeséshez, de százával kell hogy ostromolják a petesejtet, mert egynek az enzimtartalma nem tudja felbontani a pete sejthártyáját. Ha az előváladékben van is pár száz spermium, annak nulla az esélye, hogy mind egyidejűleg odaérjenek a méhkürthöz. Az ejakulátumban sokszáz millió spermium van, az biztosítja a fogantatást, mégsem esik azonnal teherbe minden nő, aki az alkalmas időben szeretkezik. Nincs bizonyított eset arra, hogy kizárólag előváladéktól terhes lett valaki. Ezek spekulációk.

Nyugi!

2018. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Sokat segített!
2018. máj. 13. 08:50
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
#5 +1
2018. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most volt egy nagyon kicsit véres, de csak a papíron. Bocsánat, hogy így leírom csak máshogy nem tudnám elmagyarazni. Szerintetek ez a stressz miatt is lehet?
2018. máj. 13. 11:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Egész biztos , nekem vam olyan hogy a sok stressztől késik és le is rövidül. Próbálj higgadt maradni.
2018. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

# 5


Tudatlanságból hogy olyat terjesztesz, amit orvosi kísérletek megcáfoltak.

2018. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!