Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyem-e be az esemény utánit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem-e be az esemény utánit vagy ne?

Figyelt kérdés

Kicsit egymásnak estünk tegnap a párommal hosszú viszontlátás után. A lényeg h gumi nélkül szeretkeztünk, de mikor éreztem hogy lüktet a farka és elmenne, gyorsan kitoltam magamból, jól beterített vele. Tehát megszakításos védekezés volt. (Nem kellenek a kommentek h az nem is védekezés mert én is tudom).

A baj hogy utána beszélgettünk róla hogy miért nekem kellett közbeavatkozni. Közölte h babát szeretne, meg h éljünk együtt. Ez rendben lenne. Ami abszurd h ő ezt így gondolja hogy teherbeejt...

Megkérdeztem, azt mondja hála nekem semmi nem ment be...én is úgy éreztem. Vajon mekkora az esélye h mégis bement valamennyi? De mégis... Vegyem be a tablettát? Feleslegesen nem szeretném bevenni, a babát megtartanám ha jönne, de még nem annyira ideális csak kb két év múlva. Oké jó, be kell vennem ugye? ha nem akarok gyereket... léci a leszólós válaszokat hagyjátok..


2018. máj. 14. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
körülbelül 24.3% az eséley, hogy mégis bement valamennyi.
2018. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be,ha a körülmények még nem ideálisak.
2018. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt közösen kell eldöntenetek, hogy szeretnétek-e most babát. Annyi bizonyos, hogy teljesen nem lehet kizárni nullára, hogy nem ejtett-e teherbe, mert bár írtad, hogy kivette, viszont ha előváladék került a hüvelyedbe, az is tartalmazhat valamennyi spermiumot, nem zárható ki a megtermékenyítés teljes bizonyossággal. Függ attól, mennyire volt felizgulva, mikor ejakulált utoljára. Pl. nekem, ha több nap kimarad két magömlés között, akkor elég bőséges az előváladékom, és csak önkielégítésről beszélek, szeretkezéskor nyilván magasabb az izgalmi szint, még több van.
2018. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, vedd be.
2018. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam h beveszem...
2018. máj. 14. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lüktetés után ugrottál le, akkor bizony legalább a fele benned van.
2018. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Puding1999 válasza:
100%
Legalabb a fele adag mar benned van .Ha nem akarsz gyereket meg mert korainak gondolod es nemjo ez most neked akkor vedd be mindenkeppen .
2018. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a pasiddal ennyire nem vagytok egy hullámhosszon. Igen, vedd be, ha most még tényleg nem akarsz gyereket.
2018. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg? Qrva jó...köszi h írtátok, megy a zöld.
2018. máj. 14. 21:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék gyereket. De látjátok...ez a fajta hozzáállás a témához nekem gázos. Pedig én is spontán vagyok a jövőmet tekintve, de egy gyerek nem játék. Velem maradna, nagyon szeret engem, ezt érzem. Bizonyos dolgokat viszont túl egyszerűnek lát..még ha csak én lennék, egy gyerek jövőjét nem fogom kockára tenni, semmilyen szinten.
2018. máj. 14. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!