Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyem-e be az esemény utánit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem-e be az esemény utánit vagy ne?

Figyelt kérdés

Kicsit egymásnak estünk tegnap a párommal hosszú viszontlátás után. A lényeg h gumi nélkül szeretkeztünk, de mikor éreztem hogy lüktet a farka és elmenne, gyorsan kitoltam magamból, jól beterített vele. Tehát megszakításos védekezés volt. (Nem kellenek a kommentek h az nem is védekezés mert én is tudom).

A baj hogy utána beszélgettünk róla hogy miért nekem kellett közbeavatkozni. Közölte h babát szeretne, meg h éljünk együtt. Ez rendben lenne. Ami abszurd h ő ezt így gondolja hogy teherbeejt...

Megkérdeztem, azt mondja hála nekem semmi nem ment be...én is úgy éreztem. Vajon mekkora az esélye h mégis bement valamennyi? De mégis... Vegyem be a tablettát? Feleslegesen nem szeretném bevenni, a babát megtartanám ha jönne, de még nem annyira ideális csak kb két év múlva. Oké jó, be kell vennem ugye? ha nem akarok gyereket... léci a leszólós válaszokat hagyjátok..


2018. máj. 14. 19:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, tegnap teszteltem a farkát. Mikor elkezd lüktetni akkor már a negyed adag kijött...szóval tablettát bevettem. Köszi mindenkinek.
2018. máj. 16. 07:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Kis dikmán Jancsika hogy át akart verni.
2018. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!