Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány % így a teherbeesés? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány % így a teherbeesés? 18/L

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szedek fogamzásgátlót(Corenelle).Azóta minden hétvégén belémélvez a barátom. Az eset amikor történt előtte szombaton voltunk együtt.Május 2.-án (kedden) életemben először elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, mert banketten voltam késő estig,meg elvoltam bulizni az osztálytársaimmal, mint utolsó "diák" buli. Teljesen kiment a fejemből a gyógyszer. Másnap hajnali 5kor arra keltem, hogy kimaradt, gyorsan bevettem.( Amúgy este 9kor szoktam) Nos a papíron az van, hogy ha 12 óra nem telt le akkor nincs gáz. Azóta kb 6× voltunk együtt. 1 hete nagyon fájt a derekam(nagyon ritkán szokott csak) és 3 napja érdekes görcseim vannak. Kicsit hasonlítanak a mensihez de nem olyannak mondanám, nyílaló nagyon. Ma van az utolsó szem vissza, aztán jön a 7 napos szünet, és elvileg vasárnap kéne megjöjjön a megvonásos vérzésemnek.

2018. máj. 16. 18:35
 1/9 anonim válasza:
0%
99.5%
2018. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Az a helyzet hogy a tabletta alapból 90% os hatékonyságú, és ez a szám a beszedési hiányában óránként 8 %ot esik, szóval nincs kizárva
2018. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Olyan 98,7%, hogy terhes vagy.
2018. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ez komoly?
2018. máj. 16. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

két lehetőség van, Vagy Terhes vagy, vagy Nem vagy terhes.

Tehát 50% hogy terhes vagy, 50% hogy nem-.-


Viccet férretéve, a teszt bármelyik gyógyszertárban megvehető, nem drága.

2018. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem ötven-ötven mivel nem esik teherbe minden második kihagyott szemes. Matek nem megy.

Vasárnap úgyis kiderül nem? Tesztelni kéne. Sokra úgyse mész a 12.35% al. Ha véletlen annyi lenne az esély.

2018. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Százalékszámítás nem megy, viszont már 2 éve rendszeresen széttárod a lábaid. Szánalmas ez a generáció.
2018. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hogy elfelejtettem ritkan de elofordult mar de nekem tobb mint 12 ora telt el mire eszre vettem soha nem lett belole baj.

Miota szeded amugy? Nekem egy ido utan jelentkezett ilyen tunet amit leirtal attol fuggetlenul hogy elfelejtettem e bevenni. Mensi elott szokott lenni kozvetlen nekem meg az elso napon ugyan igy faj a hatam gorcsolok. Tehat megnyugtatlak nem hinnem hogy terhes lennel, de ha nem vagy benne biztos vegyel tesztet :)

18/L

2018. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem kell aggódni. Ha minden klappol a pároknál, és védekezés nélkül szexelnek, akkor mondják kb 25%-nak a teherbeesés esélyét. Csinálj egy tesztet minimum 2 héttel az aktus után. De szerintem nem lesz gond.
2018. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!