Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor hatott a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hatott a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni két hónapja fogamzasgatlot.A 3.hónapban vagyok a gyogyszerrel.Minden tablettát időben beszedtem stb.Meg is jött kétszer a megvonásos vérzés.Első honapra azt mondták nekem páran hogy nem hat a gyógyszer.A doktorúr azt mondta csak azert szoktak javasolni a masodik levelnel a szeretkezest vedekezes nelkul mert ha lenne mellekhatas abba lehessen hagyni a gyogyszert.Es hogyha első naptól rendesen szedtem nem lehet gond.Mégis ez bennem maradt hogy uristen mivan akkor ha terhes vagyok.Megjött azóta kétszer rendesen.Aztán hallottam van aki menstrual terhesség alatt.Igazaból lehet butanak hangzok, de nem kéne fiatalon egy gyerek es megvagyok ijedve.Szvl valaki magyarazza el most hogy is van ez.
2018. máj. 23. 18:15
 1/7 Derwer ***** válasza:

Már rég védett vagy.

Terhességi teszt ilyenkor is kimutatná amúgy.

2018. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo hogy most hanem elso honapban az voltam e.
2018. máj. 23. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra a kérdésre az ezotéria kategóriában keresd a választ.
2018. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a menstruáció első napján kezdted el szedni, az első szemtől védett. De ezt írja a tájékoztató is. Olvasd el...
2018. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek aki normalisan valaszolt.Elolvastam mielott elkezdtem szedni csak hallottam ezt azt.
2018. máj. 23. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Tojd le, amit hallottál. A tájékoztató a gyógyszerhez van. Annak higgy.
2018. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2018. máj. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!