Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért félek gumit venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek gumit venni?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, de mindig félek a boltban gumit venni, félek, hogy vajon mit szólhatnak hozzá. Van barátnőm, másfél éve vagyunk együtt, eddig legtöbbször ő vette, mivel én eléggé félénk vagyok ilyen téren. Mit tegyek, hogy ne izguljak ennyire rá erre a dologra, hogy természetesnek vegyem?

2018. máj. 26. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem fogja érdekelni az eladót, hogy te mit vásárolsz.
2018. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad félned, 19 éves vagy teljesen normális, hogy gumit veszel, ebben nincs semmi szégyelni való.

Ezért van, védekezni kell valahogy!:)

Vedd te inkább szerintem, sokkal férfiasabb dolog, ha ezt nem a lányra hagyjuk. :)

Egy idő után, ha már többször is vettél hozzászoksz,már nem fogsz parázni szerintem.

De egyébként meg oda menj ahol nem buksz bele ismerősbe és az eladót sem ismered. Egy idegen előtt végképp nincs semmi szégyelni valód!!

Hajrá:)

20L

2018. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha ennyire zavar akkor vegyél a tescoban és menj önkiszolgáló kasszához.
2018. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...téged se vet szét akkor a tesztoszteron :D
2018. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Az első gondolatom az volt a kérdést olvasva, hogy "milyen jó, hogy nekem nincs ilyen puhapöts pasim". De mivel megfogadtam, hogy kedves leszek a gyakori népével, így írok használható tippet is. Tudod, mit fognak rólad gondolni a boltban, ha gumit veszel? Azt, hogy "ez igenis egy felelősségteljes fiatalember". Úgyhogy emelt fővel vedd meg a gumit. Vagy mondhatnám úgy is, hogy növessz tököt. De ugyebár megfogadtam, hogy kedves leszek. :D
2018. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen vettem először, haverokkal együtt, úgy könnyen ment. De tapasztaltam, hogy semmi reakciót nem vált ki az eladóból, ugyanolyan, mintha bármi mást vennék, így nem zürös. Biztos sokat láttak már. Egyetlen kellemetlen/vicces helyzet volt, amikor az új műanyag dobozos Durex Invisible besípolt a Tescoban és elkérte jó feltűnően a biztonsági őr. :DD
2018. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztet venni úgy, hogy az ember kb. 15-nek néz ki, sokkal parább, hidd el.
2018. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ráizgultam erre, de aztán rájöttem, hogy nem óvszert venni a ciki, hanem egy becsúszott baba... :D szóval vedd meg nyugodtan azt az óvszert.
2018. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vettem már életem során bőven óvszert is, terhességi tesztet is és fogamzásgátló tablettát is. Soha senki nem nézett rám hülyén, hidd el, egy eladónak van jobb dolga is mint a te szexuális életeden filozofálni.

Valószínűleg valami elfojtott szégyenérzet van benned, ami miatt mocskosnak vagy bűnös dolognak tartod a szexet tudat alatt. Hogy ez a szüleidtől jött vagy az egyháztól vagy valami meséből vagy az óvónénitől azt már te tudod, de 19 évesen másfél éves kapcsolatban ideje lenne megszabadulni tőle.

2018. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy miért azt nem tudom! De!

Olyan helyre menjél ahol automata pénztár van! Pl Tesco. Ott nem is találkozól pénztárossal. Kifizeted a gépnek és eljössz. Ennyi!

De én csináltam olyat is, hogy amikor bementem, megnéztem, hogy hol van pasi a pénztárban, és kifelé jövet ott fizettem. Nem volt ciki!

2018. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!