Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel szeretkeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szeretkeztünk egymás után kétszer is megtörtént az alkalom de a másodiknál nem húztam gumit viszont nem élveztem el benne de félek hogy az előző után megtöröltem a péniszem de nem maradhatott e ott sperma? Nem lesz-e tehes a barátnőm?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az. Ha meg is törölted volna, az előváladékkal akkor is kerülhet spermium a hüvelybe, ha nem élvezel el.
2015. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt is letöröltem:) remélem ez számit valamennyit ert azért nem kapásból jött a másik hanem ugy 20-30 perc mulva. remélem számít meg azis hgy utána leszopott a barátnőm de az a második szex közbe volt
2015. aug. 19. 22:26
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon be vagyok parázva de remélem nem lesz terhes a barátnőm már elkeseredésembe regisztráltam ide mert láttam hogy rengeteg téma van itt erről meg a válaszok is segitenek de reménykedek hogy nem lesz már itt semmi gáz mert még nagyon fiatalok vagyunk egy kisbabához:/
2015. aug. 19. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok k*csög lenni, de a védekezés nélküli szexhez nem vagytok túl fiatalok? Remélem, ebből tanultok...
2015. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aelyon ***** válasza:
Figyelj, az egy dolog, hogy te letörölted, viszont dugás közben is kifolyhat még előváladék a hímvesszőből, ennyire egyszerű. Ezért is nem megbízható a megszakításos módszer. Ha dugtok akkor gumit húztok, vagy szedjen a lány fogamzásgátlót, természetesen a kettő együtt sem árt. Ha egyik sem elérhető a pillanatban, akkor csomó egyébb élvezhető dolgot csinálhattok a dugáson kívül és a terhesség miatt sem kell parázzatok.
2015. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!