Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz hogy ha elkezdi szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy ha elkezdi szedni vki a fogamzásgátlót, akkor nem nagy mértékben, de megnő a melle?

Figyelt kérdés
Mert gondolom minden nőnél más-más hatást fejt ki. Plusz még hallottam h szőrösebb lehetek tőle. Nekem az se gond ha felszedek pár kilót, csak örülnék neki:) Most kezdeném el szedni, de inkább a hatásokról itt is kérdezősködök...
2010. jún. 15. 16:17
 1/9 nielindi ***** válasza:

nem szörösödtem egyáltalán, felszedtem pár kilot, de nem csak a gyogyszer miatt, egyéb okai is voltak. a mellem is nött, aminek nagyon örülök.

régen a tabi csökkentette a libidomat, kb nullára. de váltottam, azota semmi probléma nincs ilyen téren.


23/L

2010. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mivel a fogamzásgátló hormon alapú ezért változik tőle a tested.

most jöhettek tiltakkozni ahogy akartok, de a fogamzásgátlóban tényleg van hormon. igaz nem annyi mint régen volt, de tartalmaz hormont!

2010. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ,genetika,gyógyszer,hajlamosság... Én pl 2 évig szedtem,kicsit nőtt a mellem,de nem híztam egyáltalán,a görcsök megszűntek,viszont kikészítette a gyomromat és nekem a pattanásos bőrömön se sokat javított.Pedig a legkíméletesebbet írta fel az orvosom=S Barátnőm nem olyan régóta szedi és neki a bőrproblémái megszűntek,de a melle nem nőtt és a görcsei sem szűntek.Szóval kinek mi=)
2010. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a hajlamodtól függ. Van akinek tényleg okoz ezt-azt, van akinek nem. Amúgy vagy 1000 ilyen kérdés volt már...
2010. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lett semmim se nagyobb tőle,csak az étvágyom változottt, mindent tudok enni mindennel, amit azelőtt nem.De nem híztam,ilyen az alkatom.
2010. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap elmentem sajtburgerért
2010. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló arra való, hogy megvédjen a nem kívánt terhességtől, nem pedig arra, hogy a melled növessze. Ha csak ezért kezdenéd el szedni, akkor maradj a guminál vagy ne szexelj.
2010. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem talán picit nőtt, de nem figyelgettem.

Amúgy hízást nem okoz a tabletta, csak ha hülyén eszel -.- (éhségérzet)

2010. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nőhet, mivel olyan hormonokat tartalmaz, amik a nőszervezetében a terhesség ideje alatt találhatóak meg nagyobb mértékben, és azoktól nőhet.
2010. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!