Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kötelező ilyenkor vizsgálat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező ilyenkor vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogamzásgátlót szedek már lassan 3 éve, nem volt vele gondom csak az első 1-2 hónapban, de ez természetesnek mondható volt egy apró hányinger. Most viszont pár hónapja nagyon rossz a gyomrom miatta. Háziorvosom ébresztett erre rá, hiszen elsőként azt gondoltam valami belső gond lehet. Mikor elmondtam neki hogy a 7 napos szünetben ez elmúlik világossá vált hogy a gyógyszer az oka, semmilyen szervi problémám nincsen.

Voltam egy nőgyógyásznál télen, de szeretnék visszatérni a régi orvosomhoz.

Szükséges ilyenkor a vizsgálat ha csak másik gyógyszert szeretnék feliratni?


Kérhetem hogy csak konzultáljunk és ne legyen teljeskörű vizsgálat?


Köszönöm előre a válaszokat.


2018. máj. 30. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj dokihoz, mondd el neki a panaszodat. Hogy milyen vizsgálatra lehet számítani, azt nem tudom. De ilyen esetben a legtöbb nőgyógyász gyógyszerváltást szokott javasolni.
2018. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 (:Puszedli :) ***** válasza:
Ez csak egy mellék hatás. Nem ez a megfelelő fogamzásgátló. Valószínűleg nem lesznek vizsgálatok ha intim résznél nincs panaszod csak a gyomrodnál. De biztos megkérdezi H szeretnéd H megvizsgáljon. De nem szükséges ahhoz hogy másik fogamzásgátlót írjon fel..
2018. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!