Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy nőgyógyász látja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőgyógyász látja, hogy egy másik nőgyógyász esemény utáni tablettát irt fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hónapja kellett bevennem a tablettát, akkor az sztk-ba mentem és az orvos kézzel irt egy receptet. Most magán rendelésre megyek egy másik orvoshoz fogamzásgátlót íratni, és egy olyan személy kísér el, akit nem szeretném hogy tudjon az esemény utániról. Szóvá fogja tenni ez a másik orvos? Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 17. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kísérődet egyszerűen kérd meg, hogy ne menjen be veled az orvoshoz, mert az feszélyezne téged.
2017. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki az,aki bemenne veled a dokihoz?

Egyedül mész be,ráadásul semmi köze nincs hozzá,hogy mit szedsz vagy nem szedsz.

2017. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kísérőmet én kértem, hogy jöjjön be velem, ugyanis nagyon közeli kapcsolatban állunk. De ezt még sem szeretném, hogy tudja.
2017. dec. 17. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is elég, ha csak elkísér. Ha lelki támogatás kell ahhoz, hogy fel merj írni fogamzásgátlót az orvosnál, akkor bizony avasd be ezt az embert az esemény utáni történetébe is...
2017. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Adom!
2017. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem lelki támogatásról van szó. Mindegy. A kérdés csak annyi, hogy az orvos véleményetek szerint szól e ezzel kapcsolatban, vagy látja e számítógépen.
2017. dec. 17. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a magàn orvos nem làtja maximum ha ugyanugy sztkba mennèl ott látnák
2017. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi, nem kérdezett rá.
2017. dec. 19. 19:29
 9/9 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy a nőgyógyász látja e. Én kórházban irattam fel esemény utánit lassan 1 éve
2023. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!