Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Összekevertem a Zoely fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekevertem a Zoely fogamzásgátló gátló napjait mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken még jót vettem be,szombaton a hétfőt és ma kedden a vasárnapit.utána vettem észre,hogy összekevertem .mit csináljak?

2018. jún. 4. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok inkább óvszert, a fogamzásgátló tabi úgysem egészséges!
2018. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CLH15 válasza:
69%
ne aggódj, a napok csak azért vannak ráírva hogy jobban tudd követni és hogy biztos minden nap bevedd. viszont minden bogyónak ugyanaz a hatóanyaga szóval semmi baj nincs :)
2018. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma hétfő van!!!
2018. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak annak van jelentősége, hogy az utolsó 4 tablettát ne keverd össze az első huszonnéggyel. Csak azért vannak melléírva a hét napjai, mert vannak olyan csacska nők (írhattam volna más jelzőt is), akik elfelejtik bevenni, vagy azt, hogy bevették-e már. Sajnos nincs tökéletes védelem, aki nem tudja, hogy vasárnap után a hétnek melyik napja következik, azon nem segít... ;)
2018. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd be most a kimaradt szombati szemet. Semmi bajod nem lesz tőle.
2018. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy amikor a következő szemet kell bevenned, akkor vedd be a kimaradt szemet. Ezek egyforma hormontartalmúak, úgyhogy ugyanúgy véd.
2018. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!