Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátló. Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátló. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég kezdtem el szedni a Zoely nevű fogamzásgátló gyógyszert. A menzeszem 4. napján kezdtem el szedni szóval azt tudom hogy így nem véd még a gyógyszer viszont az nekem nem teljesen egyértelmű a betegtályékoztatóból, hogy a placebo tablettákat rögtön az után kell e bevenni (naponta egyet) miután elfogyott a sima? A másik kérdésem pedig az lenne hogy így mikortól kezd el hatni a gyógyszer? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 25. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted mikor kene bevenni, ha 24+4? :D De ez egyebkent le van irva a betegtaJekoztatoban vilagosan, ahogyan az is, hogy az is, hogy nem a 4.napon, hanem az elso napon kell elkezdeni a tabletta szedeset.
2017. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem mostmár jó a közérzeted hogy megoszthattál engem. Én meg világosan leírtam hogy nekem nem egyértelmű a betegtájékoztatóban ha el tudnád olvasni. Mellesleg édesanyám mondta hogy kezdjem el szedni, nembaj hogy már megjött és hittem neki mivel ő régóta szed már. Ja a másik meg az hogy az ékezetes betűket a billentyű jobb oldalán, illetve a telefonon általában úgy éres el hogy lenyomod a betűt ;)
2017. szept. 26. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Beveszed a 24 szem fehér tablettát és utána folytatod megszakítás nélkül a 4 sárgával. Ha elfogyott a levél,kezded az újat 24 fehérrel és így tovább. Tehát minden nap veszel be,nem hagysz ki egy napot sem (nincs gyógyszermentes nap) . Én a helyedben várnék másfél hónapot az első tabletta beszedése után,akkor tuti védett leszel. (amit nem a menses 4. napjától kellett volna szedni)
2017. szept. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!