Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A rendszertelen menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendszertelen menstruáció is lehet oka annak hogy nem igazán nő a mellem? Ha fogamzásgátlót szednék akkor nagyobb lenne valamivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé rendszertelen a menstruációm, mindig is az volt(tudom hogy nem egészséges és hogy nőgyőgyászhoz kéne forduljak) és arra gondoltam hogy ha rendszeres lenne tehát a hormonális szabályozás is

normálisan működne a szervezetemben akkor valamennyire nőne a mellem? A fogamzásgátló be tudná állítani a ciklusomat így az egész kivitelezhető lenne. Szerintetek van igazság ebben vagy hülyeség az egész? Zavar a dolog mert a barátom is utalt már arra hogy a mellem lehetne nagyobb is. Várom a válaszokat! ☺️



2018. jún. 4. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy barát, aki szeret, ne utalgasson szerintem arra, hogy lehetne nagyobb a melled. Nem mondtad neki, hogy neki meg a farka lehetne hosszabb?

Szerintem nincs konkrét összefüggés, bár mindkettő lehet hormonális probléma. Van olyan fogamzásgátló tabletta, amitől nő a mell, mert ugye hormonokat juttat beléd, vagy ha nem is ettől, vannak, akik híznak tőle, és akkor ugye a mell is. Ez sajnos teljesen emberfüggő. Egy barátnőmnek szinte semmi melle sem volt, elkezdett tablettát szedni, és elég nagyra nőtt, kikerekedett. De ez egy ember. Ráadásul, ahogy abbahagyod, visszanyeri eredeti méretét.

2018. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszertelen ciklusra a lehető legrosszabb ötlet fogamzásgátlót szedni. Az ugyanis nem beállítja a ciklusodat, hanem kikapcsolja, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Ezt egyáltalán nem javaslom neked, mert a problémát csak elfedi, de nem oldja meg. Menj endokrinológushoz, ő vérből megnézi a hormonszinteket. Lehet, hogy csak 1-1 hormonértéket kell lejjebb vinni, és máris rendszeres lesz a ciklusod.


Nem tudom, mennyi idős vagy, de a mell kb 21 éves korig nő. A barátod részéről ez igen csúnya megjegyzés. Amikor összejött veled, akkor is látta, hogy nem D-kosaras melleid vannak. Vagy fogadjon el így, ahogy vagy, vagy vegyen tőled könnyes búcsút.

2018. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A tabletta nem állítja be a menstruációd, hanem egy mesterséges ciklust generál! Menstruáció helyett megvonásos vérzésed lenne csak.

A melled pedig, ha meg is nő tőle, az abbahagyása után "leereszt".

2018. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A mellméretnek és a menstruációnak semmi köze egymáshoz

Barátodat meg rúgd szájba, vagy mondd neki, hogy lehetne nagyobb a farka...

Eleinte szinte mindenkinek rendszertelen a menzesze.

Idővel beáll. Nálam is sokára lett normális.

2018. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺️ A barátom már jól kiosztottam ez miatt, mert szerintem nem érdemlem meg hogy így beszéljen velem. Amúgy 17 vagyok, kb. 4 éve menstruálok és szerintem magától nem fog beállni rendesen tehát valószínű el fogok nézni orvoshoz hogy beállítsa a hormonszintem🙂
2018. jún. 4. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Régóta szedem a foggátlót. Semmit sem nőtt a mellem ( természetesen) pedig aztán nálam látványos lenne..


A bsrátod meg egy tapló!

2018. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan barátot keress akinek jó vagy kis cicivel is.
2018. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen barát az ilyen.. egyébként nekem nőtt tőle, de csak nagyon kicsit
2018. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!