Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett mennyire valószínű teherbeesés? Kimutatható hogy tényleg szedte-e?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm (22 éves) és teherbeesett. Gyógyszer mellet (gestomix 20) de sokan nem akarják neki elhinni ( még a párja sem) mert már egy jó ideje gyereket akar csak a párja korainak tartja még. Szerintünk titokba már nem szedte. Ez kimutatható? az orvos észreveszi, hogy mellette esett teherbe? vagy ha azt mondja az orvos hogy terhes vagy , erre a csaj, hogy de hát gyógyszert szedtem, az orvos rájön hogy nem vagy akkor annyit mond h hát akkor ritka de megtörtént-
2010. jún. 16. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de neked mi a franc közöd van hozzá, hogy hogyan esett teherbe???????? az ő lelkiismeretére tartozik, ha átverte a párját...a továbbiak, meg csak rá és a párjára tartoznak....igen, a tabletta normális szedése közben is teherbe lehet esni, kicsi rá az esély, de előfordul... hormonszint vizsgálattal kimutatható lenne, hogy mostanában szedte-e, de egyrészt attól még kihagyhatott pár tablettát, ráadásul teljesen felesleges a vizsgálat, arról nem is beszélve, hogy a vizsgálat eredményét egyetlen egy ember kaphatná meg és az nem a kíváncsi barátnő, hanem a páciens saját maga
2010. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szedi valamint hányás, hasmenés és kölcsönhatásba lépő gyógyszerek (pl. antibio) esetén kiegészítő védekezést használ, akkor szinte kizárt a teherbeesés.

És a pearl indexben tudtommal már ezek is bele vannak számolva. Szóval odafigyelés mellett gyakorlatilag kizárt, a fenti dolgok mellett pedig még mindig igencsak kevés az esély.

Ha tudva lévő, hogy gyereket akart, akkor számomra eléggé gyanús a dolog. Ha fogadni kéne, akkor biztos arra tippelnék, hogy ő "hibázott" el valamit akarva vagy akár akaratlanul mert tudat alatt is már nagyon vágyott arra a babára.


Utólag lehet ezen gondolkodni, de szerintem amúgy nem érdemes. Ha amúgy jó helyre kerül a baba, és végül is mindketten örülnek neki, akkor nem érdemes ezen összeveszni. Kíváncsi barátnőként meg végképp nem szabad belefolyni.

2010. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én pont most estem mellette teherbe.
2017. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!