Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Kimaradt ket fogamzasgatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Kimaradt ket fogamzasgatlo tabletta mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rezia filmtablettat szedek es a hetfoit elfelejtettem bevenni es a keddit is es ma kéne a szerdait. Most bevettem egyet ijedsegembe lehet nemlett volna szabad SOS valaki mit tegyek????? szedjem tovább hagyjam ki ezt a levelet ne szedjem mar tovabb?

2018. jún. 20. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, folytasd a napi 1gyel. De legalább 2hét kiegészítő védelem kell. Illetve olvasd el a tájékoztatót
2018. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy szoktam ha egy nap kimarad olyan a hetföi akkor azt kedden reggel beveszem és a keddig még este. Logikus ki ezt két napra ehhez én most már fáradt vagyok bocsi
2018. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha kimarad vagy valami más van én el szoktam olvasni a tájékoztatót!! Bár egyeseknek az nem megy....
2018. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.-hat neharagudj de rengeteg figamzasgatloba nincs beleirva hogy TOBB nap utani kihagyas utan mi a teendo, csak olyan hogy 1 nap kihagyas utan mit kell csinalni.;) ha nem hiszed járj utánna;)
2018. jún. 21. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémbe bele van. De egyesek lusta disznók elolvasni..
2018. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
es szerinted nekem ugyan olyan tablettam van mint neked? gondolkodj mar egy kicsit. ott a neve a tablettamnak ha te ennyire nem vagy lusta disznó olvasd el ennek a betegtajekoztatojat. Ha nem olvasid el te vagy a lusta diszno.
2018. jún. 24. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!