Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hülye kérdés, de még fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de még fiatal vgyk, és felvilágositatlan. Ha a fiú ölébe ülök és kemény lesz/gondolom ugye feláll/, attól még ruhán keresztül vgy bmi. Szóval ha spermás vgy ondós lesz a gatyája attol még "senki"nem esik teherbe. Nem?

Figyelt kérdés

Bocs. Tudom ez tok OFF. Ilyen ha nincsenek szuleid se normalis felvilagositas. A neten meg nem talaltam semmit.a barataimat meg nem merem megkerdezni,se a tesomat ,mert szegyenlem,h odaig meg nem jutottunk el fiuval akivel a szuzessegemet is elvesztettem volna.19 eves vgyk.

En ilyenektol felek.mert a tajekozatlansag ezt eredményezi,es szeretnek felvilagositast kapni,fe nemtudom kihez forduljak.most van egy fiu akibe szerelmes vgyk,es valoszinuleg lomolyabbra is fordul a dolog.de tole nem kerdezhetem ezt h jaj bocs ha felall a farkad,akkor ha kijon valadek teherbe esem?vagy ha ovszerrel vedekezunk es elmegy rogton huzza ki,es h vegyuk le az ovszert h jo helyre follyon a sperma?O se vlt meg novel!es ha olyan lesz az agynemu,mindig kikell mosni?vgy ha azon alszunk el az nem baj?vegulis a lepedorol nem masznak belem a spermak. xD ez még megvan.vgy ha vhigy levesszuk au ovszert.utana torolje meg,es zuhanyozzon vgy oltozzon fel?es ugy oke.vgy ha utana meg hozzam bujik abbol se lehet gaz nem?csak akkor eshetek teherbe ha a huvelybe megy a spermium nem?bocsi de.kb annyira.felek szexelni,h ez nem normalis.a szuper szar remtortenetek es 0 felvilagositas vegett is.pedig ideje lenne elkezdeni.amugy en mar voltam fiuval lattam is mar ferfit meztelenul.viszont csak a pettingig jutottunk...vgyis inkabb odaig h o csinalt velem ezt azt de.en kb semmit.O se vlt novel...ugy vlt h csinalta amit csinalt,aztan csak lekaota a gatyajat es szeretkezni akart.szoval semmi olyan h en is negismerjem a masik testet vgy ilyesmi.szornyu volt.a tempo meg minden.ez vlt a 2.probalkozas.az elso meg az h nagyon.kivantuk egymast felallt neki es a takaro alatt vltunk.bagyon bevltunk.indukva mindketten es nagyon nagyon jo lett volna,csak nem volt nalunk gumi.

Masik kerdes-valoban van sperma ölő gumi?

Illetve vlt 1 olyan esetem sajnos h akaratom ellenere egy ferfi belenyult a bugyimba es addig csinalta mig el nem mentem.nem akartam elelvezni de nem hagyta abba...es ugye a mechanikai ingerek...teljesen lefagytam/sokkot kaptam nem is magyon tudtam mit tenni vgy szolni bkinek.es ez altalaban mindig feljon ha mar ott tartanank egy fiuval...es alapbol ha fajni fog fizikailag a szex nekem meg lelkileg is.felig elmondtam mar egy pszichologusnak ezt de tobbet nem akarok rola beszelni.csak pl elmondhatnam neki a fizikai fajdalmat ami lelkive alakulna at,csak akkor megint arra az esetre lyukadnank ki.azt meg nem akarom.nemtudom h lepjek tul ezen ha egy fiuval vgyk.amugy szerintem a szuz hartyam reg nincs meg. A nigyigyasz is mondta h tutira nem vgyk szuz.akinek siman bemegy a vahonajaba az ultraha.g stb...tampont is hasznalok.es szerintem ez is hulyeseg h a szuzesseg elvesztese faj.csak remiszgetes es nekem is sikerul felnem a fajdalomtol,de inkabb a trauma ratesz lehet.szerintem a szuzesseg elvesztese-a fajdalma-inkabb abba rejlik,h nem vgyunk elsonek.olyan tagak.vgyis en.inkabb ettol felek h ezert fog nagyon fajni.stb.aztan meg majd bejon az a trauma.is rs nemtudok ott lenni teljesen a szexnel vgy a pettingnel.amikor regen azzal a masik sraccal is egyutt vltunk ugrottk fel a traumak....es egyszeruen el se.tudtam elvezni.pedig nem rossz erzes ha vkit szajjal kenyeztetnek.:)😊mondhatni a legjobb.

Szoval max azon a teren vgyk szuz h meg az aktusig nem jutottunk el-szoval az vgyk,es szegyenlem is mindig-!szuzhartya ugyileg meg talan mar nem vgyk.

illetve ha ram elvezz es bmi olyan lesz takaro vgy en ha megszarad abbol sincs baj.nem.vgy ha a testemte elvezz es letorlom a hasam aljat vgy a nemiszervembel a hasam aljat abbol meg nincs baj,nem?ha oda elvezz...?csak ne kenjuk ossze a puncim.vaginam.tudom h nem.normalis h vki ennyire fel.de talan azert is mert senkivel nemtudom megbeszelni.VANNAK BARATAIM,de nagyon szegyenlem h en meg szuz vgyk,ezert nemtudok.nyiltan kerdezni.

Jah es talan a para azert is van mert osztalytarsam terhes lett ugyh elvileg vedekeztek mindenh.gyogyszer stb...a csajnak meg is vlt e honapig de mar terhes vlt...szoval kb nem vette eszre magan csak mikor mar novekedett a hasa.ezutan kezdodott amugy a param. H siman bki terhes lehet.

Nagyon nagyon szepen kerek mindenkit ne oltson szet.azerintem ezek komoly temak es komoly problemanak is tartom h ha van is felvilagosito ora az egy kalap kakit sem er....hu vedekezz ne h elkapj vmi nemi betegseget stb...oke ezt oviba is tudtam.

koszonom szepen annak aki felvilagosit normalisan.talan meg a partnerembek is tudok majd segiteni ha odajutunk.



2018. jún. 23. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Fuu bazz... durva vagy!

Húzzon a csávód gumit a farkára, te meg írása gyógyszert, elég kicsi az esélye, hogy valaki így teherbe essen.

2018. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oke koszi.nem vgyk durva.Eld at azt amiket en aztan mond ezt.meg a aok idiota dolgokat eltudja hinni egy naiv 15 eves amikor azt hallja es latja h osztalytarsa is terhes lesz stb...de azita ezen a teren felnottem.csak beletettem kerdeskent. amugy meg nem fogok hormonokat tomni magamba.

A tobbieknek.koszonom az uzeneteket.mindenkepp valaszolok.

2018. jún. 23. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen jó kérdés attól, aki nem olvasott még utána, és az iskolában csak annyival riogatták, hogy egyetlen spermium elég a teherbeeséshez.


A teherbeeséshez az kell, hogy néhány száz spermium (ondósejt, hím ivarsejt) eljusson a méhkürtödbe, és ott összetalálkozzon egy érett petesejteddel, amiből egy darab, minden két mensi között kb félidőben éppen ott sodródik lassan a méhed felé.

Az elso akadály a kiszáradás a szabad levegon, ami halálos a spermiumokra. Ugyanígy a mosdóvíz, ami lemossa a tápanyagot, ami az ondófolyadékban volt. A hüvelyed belső felülete savas, elpusztítja a spermiumokat, csak akkor van esélyük, ha a legmélyére, a méhszájadhoz kerülnek, behatolásos elélvezéskor. A méhedbe az orgazmusod segítségével tudnak jól bejutni, amikor azokat a rándulásokat érzed. Enélkül is sikerülhet, de kevésbé biztos. Azután kb. fél nap alatt eljutnak a méhedet bejárva a méhkürtödig, és akkor már nyertek. Azonban a spermiumok nem úgy közlekednek, mint a gyalogos, aki megnézi az irányt, és arra veszi a lépteit, hanem mindenfelé tekergőznek, és csak nagyon kevesen, véletlenszerűen jutnak célba. Ezért van belőlük százmilliószámra, mert kell is annyi, hogy néhány száz eljusson a célig. Az a néhány száz az általa kiválasztott enzimmel addig "birizgálja" a petesejtedet, amíg az megnyílik az egyiknek, és újra bezárul. Tehát egy végezte el a megtermékenyítést, de százmillió kellett, hogy jó helyről startoljon.

2018. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Waaaau.jesszusom. nagyon nagyon szepen koszonom 3. Mintha csak egy orvos irta vna:))).sose kaptam meg ilyen kiraly felvilagositast.amugy se,de ezek utan okosabb lettem sokkal.Háláss vgyk h vannak meg ilyen Emberek.koszonom.es meg annyi...ha tusolas kozbe szeretkeznenk,akkor hasznaljunk ovszert?vgy ha pl csak siman kenyeztetem a partnerem es ott megy el,akkor ne parazzak mert a viztől és a szabad levegőtől siman el is pusztulnak.hiaba nyulok mondjuk utana a nemi szervemhez vgy ilyesmi.a kezemen se maradnak "életbe"!

/hasznaljak ovszert?-hat mondjuk ez hulye kerdes is.alap esetbe lehet h kene mindig/!

2018. jún. 23. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan írtam, az alap az, hogy a spermiumoknak a hüvelyboltozathoz, a hüvely legmélyébe kell jutniuk. Anélkül nagyon valószínűtlen a teherbeesés. Mondhatjuk, hogy szinte lehetetlen.

A zuhany lemos mindent rólad, ráadásul teljesen felhígítja az ondófolyadékot, ami táplálná a spermiumokat a hosszú útjukon. Ezért "éhen veszne" az is, amelyik valami csoda révén bejutna.

Egymás között: a zuhany alatt sokkal inkább az orális örömöknek lehet hódolni... :) Állva amúgy se kényelmes, és még a melegvizet is pocsékoljátok. :DD

A viccet félretéve, ha a fiú péniszéből a sperma a hüvelyedbe jut elélvezéskor, az igen jó esélyt teremt a terhességre!! Általában, minden behatolás veszélyes ebből a szempontból, ezért szigorúan csak védekezés mellett tegyétek! Ami a hormontartalmú fogamzásgátlót illeti, nem ördögtől való az, nők százmilliói használják évtizedeken át, minden komoly mellék-, vagy utóhatás nélkül. Ha volna vele valami baj, az nagyon hamar kiderülne a rengeteg használó miatt. Egyébként meg annél jobb nincs, mint hogy amikor rávágyik az ember a párjára, akkor nem kell keresgélni, föltépni, ellenőrizni, görgetni, azután meg vigyázni vele, csomózni, kivinni, becsomagolni, kidobni, hanem csak átölelni a nőt, és ledönteni, utána pedig összebújva pihegni. :))

2018. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 😊😊😊A vege vlt a legjobb. :)))persze a tobbi is rengeteg segitseg.:))
2018. jún. 23. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elejét olvastam végig. Nem, attól nem lehetsz terhes. Meg attól sem, ha szájjal csináljátok egymásnak. Kérdező..! Hejj... A Negro világít a szádban...
2018. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresgélj youtube-on, mostanában egyre több csatorna van, ami a szexualis temakrol keszit tartalmat

Hirtelen csak a Hormonmentes jut eszembe, de tudom, hogy tobb is van :) ajanlom, erthetoen, tabuk nelkul beszelnek mindenrol

2018. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,ez is jo otlet. Eszembe se jutott."Beszelni a sexrol-Rmc." Oket megneztem eleg hasznos dolgok vannk a videoban. :)
2018. júl. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!